Новини Скадовської ОДПІ

Скадовська ОДПІ: «Підсумки роботи Скадовської ОДПІ за 9 місяців.»

ЛоготипЗ початку року від платників Скадовської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області до державного і місцевих бюджетів сплачено понад 153 млн. гривень податків та майже 128 млн. гривень єдиного соціального внеску, що разом на 45 млн. гривень більше за аналогічний період минулого року. Про це повідомив в.о.начальник Скадовської ОДПІ Катерина Суліменко .

Вона підкреслила, що, незважаючи на зміни у законодавстві та складні економічні умови,  платники забезпечують стабільні надходження до бюджетів усіх рівнів та соціальних фондів. Зокрема, протягом останніх дев’яти місяців до державного бюджету перераховано 55 млн.грн. Поряд із двома бюджетоформуючими податками – ПДВ і податком на прибуток підприємств, надходження від яких з початку року склали, відповідно, 27 мільйони гривень та майже 3 мільйони гривень, цього року серед лідерів став також податок на доходи фізичних осіб. За дев’ять місяців до держбюджету перераховано майже 14 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Ця сума – чверть із загальної. Нагадаю, у результаті змін до Бюджетного і Податкового кодексів 75 відсотків податку залишається на місцях, – повідомила Катерина Суліменко.

Вона також відзначила, що на підтримку Збройних сил України платники Скадовської ОДПІ сплатили понад 5 мільйон гривень військового збору.

До місцевої скарбниці спрямовано майже 97 мільйонів гривень, що на майже 39 мільйон гривень більше, ніж торік. Найбільше надійшло податку на доходи фізичних осіб – понад 58 млн. гривень.

«Стабільність надходження до місцевого бюджету і збільшення показників, незважаючи на економічну кризу в країні, − надзвичайно важлива. Це означає, що на місцевому рівні ми зможемо забезпечувати громадян зарплатами, використовувати кошти на розвиток нашого регіону, гарантувати соціальні виплати вразливим категоріям громадян. Збільшення показників надходжень до бюджету можливе не завдяки тиску на бізнес, а навпаки лояльному і партнерському ставленні, легалізації зарплат, викриттю тіньових схем відмивання коштів», − повідомила в.о. начальника Скадовської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській  області Катерина Суліменко.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення