Новомиколаївська «фієста»

мяч_сайт30 липня у Новомиколаївці розпочалася футбольна «фієста» – традиційна відкрита першість села з міні-футболу. Подія для сільської молоді важлива, адже позмагатися з місцевими командами «Артур», «Марічка», «ДЮСШ» та «Янтар» приїхали команди «Аттіка» зі Скадовська, ФК «Скіф» з Петрівки, ФК «Ми-хайлівка» та СК «Інгвар» з Широкого.

Ця спортивна подія відбувається завдяки ініціативі та наполегливості капітана футбольної команди «Лідія» Геннадія Чер-воненка. Адже змаганням передувала копітка робота на спортивному майданчику, слід було добре постаратися, щоб надати йому святкового вигляду. Одного ентузіазму замало – потрібно було вкласти і кошти. Їх виділили для молоді новомиколаївці А.В.Тиршу, А.М.Мар’євич, В.О.Кость та Я.М.Рудь.

Закипіла робота. Як же не згадати прізвища всіх, хто при-святив вільний час заради спільної справи? Це В.Жайворонок, В.Дробідько, В.Гуйва, О.Мельниченко, М.Боярчук, Н.Козаченко, О.Дем’янов, В.Юротько, А.Ткаченко, С. та Є. Петровські. Своїми працьовитими руками хлопці очистили територію від бур’янів, зробили розмітку та зволоження на футбольному полі, обладнали лави для вболівальників і навіс для запасних гравців та тренерів футбольних команд, виготовили інформаційне табло. За все це їм щиро дякують спортсмени і глядачі. Геннадій Червоненко розробив інформаційне забезпечення та методику проведення змагань.

Відтак, тепер щосереди у Новомиколаївці після 16-ї години проходять чотири матчі. Вже відбувся перший тур, і його результати наступні: «ДЮСШ» – «Інгвар» – 8:8; «Марічка» – СК «Інгвар» – 4:1; «Аттіка» – «Скіф» – 9:5 і поєдинок команд «Артур» – «Михайлівка» завершився з рахунком 10:7. Отож, кожної середи всі бажаючі можуть стати свідками захоплюючих змагань.

Ігор Кравченко.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення