Новорічна зустріч у редакції

Редактор Тетяна Підгородецька подякувала Борису Івановичу за багаторічну читацьку відданість «Чорноморцю».

Редактор Тетяна Підгородецька подякувала Борису Івановичу за багаторічну читацьку відданість «Чорноморцю».

Зустрічі з нашими читачами – завжди приємна подія для колективу редакції. І першим у новому 2014 році до нас у гості завітав Борис Іванович Ламах – житель села Красне. Це був справжній сюрприз і вияв глибокої пошани до рідної «районки». Адже Борис Іванович – з тих людей, хто може впевнено сказати: «Мої роки – моє багатство». Нашому читачеві вже 88 років. Солідний вік не став на заваді для зустрічі з «чорноморцями». Борис Іванович щиро привітав співробітників редакції з Новим роком та скористався нагодою особисто познайомитися з нашим колективом.

Ми ж, у свою чергу, розпитали гостя про його життя. Виявляється, наш співрозмовник – корінний киянин, все життя прожив у столиці, а Скадовськ став для нього другою малою Батьківщиною, яка повернула йому здоров’я. Чоловік багато років страждав на астму, тому вирішив переїхати з родиною до моря. І саме море, як вважає Борис Іванович, зцілило його від хвороби.

У дружному колі «чорноморців» Борис Іванович згадав і свою юність та молоді літа:

– У 1941 році мене вивезли до Німеччини. Там я аж до 1945 ро-ку працював у бауера (по-нашому фермера) в селищі Мольсдорф. Нас, остарбайтерів, звільнили американські війська і передали на сторону СРСР. Я потрапив до 126 запасного стріл-кового полку. Мав за плечима 7 класів освіти, тож мене вивчили на телеграфіста і направили працювати до штабу 26 штурмової девізії 18 по-вітряної армії.

Після демобілізації Борис Ламах повернувся до Києва, закінчив 10 класів, до речі, з срібною медаллю. Вступив до Київського політеху і здо-був спеціальність інженера-теплотехніка, а з роками став справжнім фахівцем своєї справи. Запускав котли на всіх видах палива по всій Україні, в тому числі і на підприємствах Скадовська. За віддану працю та високий професіоналізм Бориса Івановича удостоїли значка відмінника енергетики та електрифікації СРСР.
Сьогодні Борис Іванович разом із дружиною Катериною Лаврентіївною живе в селі Красне. А в Києві мешкають їхні троє дітей та шестеро онуків.

– Щиро вітаю з Новим роком нашу газету та всіх її читачів, –  сказав наш гість наприкінці зустрічі. – Моя сім’я – це справжня родина «Чорноморця», адже ми вже багато років читаємо рідну «районку» і завжди раді кожному свіжому номеру. Тож зичимо «чорноморцям» та усім жителям нашого району добра та процвітання. Нехай щастить у новому 2014 році!

Вікторія Золотаревська.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення