Новорічний ранок у східному мікрорайоні

Віддаленість від центральної частини міста не дає змогу всім дітям побувати на вечірньому новорічному святкуванні. Подарувати малечі свято дружньо взялися депутати міської ради і громадські активісти мікрорайону. А якщо братися за справу з щирими намірами, вона неодмінно вдасть-ся якнайкраще.

Ялинка кристалСаме такий добрий і яскравий новорічний ранок пройшов на стадіоні мікрорайону «Кристал». Міський голова Олександр Гавриш особисто потурбувався про красуню-ялиночку та проведення заходу, депутати М.В.Берещенко, В.А.Березовський, О.Є.Горяїнов, Т.І.Гузенко, А.І.Во-лошин, О.П.Васильєв доклали максимум зусиль до організації новорічного ранку. А дякуючи приватним підприємцям, котрі працюють на території мікрорайону, малеча отримала солодощі і добрий настрій від святкового таночку, веселих ігор та вікторин.
А почалося свято знову ж з громадської ініціативи від активістів відділу міської бібліотеки та громадської організації «Жіночий центр відродження нації». У продовження ідеї створення творчого простору для дітей було проголошено конкурс на новорічну поробку. Маленькі майстри добре попрацювали й принесли прикраси до ялинки. За старання отримали подяки від міського голови та сувеніри.
Запальні дитячі пісні, які звучали завдяки організації фахівців районного будинку культури, закликали малечу до свята. Головні герої ранку Дід Мороз та Снігуронька не дали змерзнути дитячим ніжкам. У рік Коня дітлахи залюбки спробували перевозити казкові вантажі, стрибали верхи та співали пісень. Охочі мали змогу покататися на справжній конячці, яку завжди поряд супроводжувало веселе лоша. Тож свято було багатим на дива з подарунками та веселощами.
Отже, взявшись за справу всі разом, дорослі і діти отримали чудові емоції. Саме так варто починати рік новий – з благодійних справ. Їх сила перемагає сумну сірість буднів, передаючи ланцюжком й іншим чудовий настрій і віру у краще!
Прес-центр міської ради.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення