Новосілля святкує Скадовська «швидка»

IMG_6128У цей святковий передріздвяний день, 6 січня, колектив Скадовської станції екстреної медичної допомоги відзначає входини – заклад переїхав до окремої будівлі по вулиці Комунарів, 123 (відомої серед скадовчан як станція переливання крові). Просторо, затишно і тепло – ось як можна сказати кількома словами про нову домівку «швидкої» допомоги.

– Дуже важливо, що це приміщення за своєю площею утричі більше за те, де ми розташовувалися раніше (більше 160 кв.м – прим. авт.). Є всі можливості для повноцінної комфортної роботи. У нашому колективі понад 40 працівників, і тепер у зручних і комфортних умовах працюватиметься кожному – від диспетчера до старшого фельдшера, – зауважує головний лікар станції екстреної медичної допомоги Валерій Березовський.
IMG_6131Ремонт у такій великій будівлі зроблено руками самих медиків, а з будівельними матеріалами допомагала уся громада. Долучилися не лише районна та міська влада, а й підприємці і просто небайдужі жителі.

– Один чоловік привіз нам цілу машину піску, а коли дізнався, що це для «швидкої», навіть не захотів брати грошей, – розповідає Валерій Анатолійович. – Також ми дуже вдячні Скадовській сотні народної Самооборони, активісти якої не лише допомогли нам власними силами з ремонтом у двох кабінетах загальною площею близько 60 квадратних метрів, а й взяли на себе придбання будматеріалів для цих робіт.

IMG_6156На новосілля завітало чимало колег «винуватців» цього свята – з центральної районної лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги, керівництво обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф. Під оплески численних гостей працівники станції перерізали символічну червону стрічку.

Вдалим прикладом місцевого самоврядування назвав відкриття нової станції міський голова Олександр Гавриш. Адже разом, спільними зусиллями громада разом зробила таку велику справу. А ентузіазм головного лікаря станції у відновленні цієї будівлі взагалі вартий захоплення.

IMG_6162Переїзд станції до будівлі по Комунарів,123 дозволив вирішити важливу соціальну проблему – обслуговувати населення у максимально короткий термін, адже станція тепер знаходиться у центрі міста.

– Відповідно до нормативів, у межах міста ми повинні обслуговувати будь-який виклик протягом 10 хвилин – пояснює Валерій Березовський. – І саме тепер у нас буде можливість однаково швидко, у межах 5-7 хвилин, IMG_6165дістатися будь-якого мікрорайону Скадовська. Отже, переваги від нашого новосілля в першу чергу відчують самі скадовчани.
Важливим для роботи є і матеріальне оснащення – з цим скадовській «швидкій» дуже допоміг обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який виділив дві нових автівки, що своєчасно обслуговують виклики.

Користуючись нагодою, колектив станції ще раз висловив вдячність усім, хто допоміг обладнати приміщення для роботи медиків – районній державній адміністрації, районній раді, районній та міській радам, депутатам місцевих рад, комунальним підприємствах «Водне господарство» та «Очисні споруди», Скадовській сотні народної Самооборони, фірмі «Аттіка» та багатьох, інших помічниками, спонсорам і всім скадовчанам.

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення