Очільник району подякував керівнику дельфінарію

sajt2Скадовський дельфінарий «Акварель» – справжня гордість нашого району, заклад, який дарує дітям гарний настрій та море позитиву. Кожна дитина заслуговує на щасливе дитинство, сповнене яскравих барв та добрих зустрічей. Але, на жаль, не в кожної родини є фінансова можливість придбати квиток на виставу. Та хіба можна допустити, щоб маленькі мешканці Скадовщини не побували у дельфінарії? Про здійснення їх мрії потурбувалися керівництво району та закладу.

sajt1У перші дні нового навчального року під патронатом голови районної державної адміністрації Віктора Турика та за сприяння директора Скадовського дельфінарію «Акварель» Олексія Шурепова майже 1500 дітей – учні 1-5 класів шкіл нашого району – відвідали дельфінарій за акційними квитками, у кілька разів дешевшими, ніж зазвичай. А деякі категорії дітей взагалі отримали змогу побувати на виставі безкоштовно.

Ця доброчинна справа майже співпала з Днем підприємця. З цієї нагоди 7 вересня голова районної державної адміністрації особисто завітав до дельфінарію з приємною місією. Наприкінці захоплюючого дійства, яке для школярів нашого району представили дельфіни та морські котики разом зі своїми тренерами, директору Скадовського дельфінарію Олексію Шурепову було вручено Подяку голови районної державної адміністрації.

sajt– Ця вистава відбулася завдяки керівнику цього закладу та всій команді дельфінарію. Олексію Андрійовичу, дякую вам за величезний внесок у підприємництво району, і за ваші добрі справи на нашій скадовській землі. Це не перша акція та благодійна допомога з вашого боку. Ми високо цінуємо вашу підтримку! – сказав Віктор Турик, а кількасот учнів підтримали думку керівника району щирими дитячими оплесками.

Тим часом, у дельфінарії готуються знову показати виставу учням району – зі старших класів та наступних шкіл. І, знову ж таки, за символічною ціною вхідного квитка. Саме про це домовилися Віктор Турик та Олексій Шурепов під час останньої зустрічі. Отже, 13-15 вересня на дітей Скадовщини чекають радісні емоції від відвідин дельфінарію «Акварель». Не має сумніву, що враження, отримані від спілкування з дельфінами, залишаться у найприємніших спогадах на все життя.
Прес-центр районної державної адміністрації.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення