Пам’яті легендарного шахіста

12 грудня у шаховому клубі, який знаходиться в приміщенні районного будинку культури, проводився Кубок пам’яті легендарного шахіста Сипка Миколи Івановича. У змаганнях взяли участь найсильніші шахісти міста Скадовська та району, серед них і син Миколи Івановича – Олександр Сипко.

8_skad8_skadСПОРТПерший Кубок пам’яті Миколи Сипка відбувся у 1998 році і з того часу проводиться незмінно. Свого часу наш земляк був капітаном скадовської команди з шахів, яка активно брала участь у турнірах обласного та всеукраїнського рівнів, призером ДСО «Колос» і став кандидатом у майстри спорту. Свого сина Сашка Микола Іванович з дитинства залучав до гри у шахи, хлопчик почав грати вже у віці п’яти років. Батько дав синові прекрасну школу шахової майстерності. Олександр Сипко тричі ставав володарем Кубка пам’яті свого батька, брав участь в обласних змаганнях і ставав призером області.

Гідну організацію та проведення цьогорічного Кубка забезпечили голова шахового клубу Віктор Назаренко та Олександр Сипко. У впертій боротьбі перше місце посів найстарший гравець – Іван Нартов. На другому місці – Микола Сокольчук. Третє місце виборов Олександр Сипко. На четвертому – Віктор Назаренко.

Переможцю Івану Нартову було вручено перехідний Кубок та грамоту. Призери були нагороджені спортивними грамотами.
Прикро, що у нашому районі немає тренера з шахів, який навчав би цій захоплюючій грі дітей та юнацтво. Адже шахи розвивають логічне мислення, витримку та підвищують рівень культури.

Василь Торновецький, Тетяна Підгородецька.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення