Парад спорту у Скадовську

DSC_0155_сайтСвяткування Дня фізичної культури і спорту у нашому районі розпочалося минулої п’ятниці яскравим парадом спортсменів та прихильників здорового способу життя. Дійство розгорнулося на центральному стадіоні міста і згуртувало всіх, хто закоханий у спорт. IMG_6574_сайтСимволічно, що саме цього дня стартувала Спартакіада трудових колективів, організована ра-йонним ФСТ «Спартак».Право відкрити святкову колону було надано вихованцям Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної культури. Саме вони з гордістю несли великий національний стяг. За ними крокували уславлені ветерани спорту нашого району. У параді взяли участь колективи районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, загальноосвіт-ніх закладів нашого міста, Центру дитячої та юнацької творчості, спортивна команда районної державної адміністрації, відділу культури і туризму РДА та інші.Оплесками учасників Спартакіади підтримували вболівальники, друзі та колеги. Зі словами поздоровлень та грамотами на свято завітали голова районної державної адміністрації Віктор Турик, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Миронець, DSC_0056_сайтзаступник голови районної ради Володимир Бейко, заступник міського голови Олег Васильєв, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Ольга Дудченко та інші почесні гості.
Захоплення у глядачів викликала яскрава колона велосипедистів. Виблискували спиці, під вітром тріпотіли жовто-блакитні прапори, закріплені не кермі кожного учасника велопробігу.IMG_6610_сайт

Спортивну юнь нашого міста привітали молоді артисти ра-йонного будинку культури Тетяна Богданова, Анна Ракша та народний хореографічний ансамбль «Провінційний балет». Справжнім видовищним сюрпризом стали показові виступи бійцівського клубу «Maximus». З піднесенням та впевненістю у своїх успіхах команди розпочали безпосередню участь у Спартакіаді – про її результати читайте у наступних номерах «Чорноморця».

Юрій Бондарєв.
Фото автора і Тетяни Підгородецької.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення