Патріотичний десант на таврійських просторах

IMG_5886_сайтНаша Україна – миролюбива держава. Свого часу вона розпрощалася з ядерним озброєнням в обмін на спокій і недоторканність кордонів. Здавалося б, і надалі ми житимемо мирним життям, будуючи демократичне правове суспільство. Однак реалії сьогодення змусили переглянути політику мирного співіснування з сусідами, і тепер кожному українцю зрозуміло: гарантією миру і спокою може бути лише власна, сучасна і потужна армія.

IMG_5856_сайт

За ініціативи голови райдержадміністрації Віктора Турика у нашому районі розпочалася акція «Патріотизм. Мужність. Відвага». Її мета – заохотити молодь Скадовщини до контрактної служби в українській армії. До цієї акції одразу ж долучилися культармійці, освітяни, райвійськ-комат, а також голови місцевих рад.
І ось 5 квітня невеличкий патріотичний десант, у складі якого перебували заступник районного військового комісара майор Володимир Губар, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Миронець та директор районного будинку культури Анатолій Волошин, вирушив у першу поїздку. Маршрут пролягав від Скадовська до Лазурного, потім – Володимирівка та Красне.

IMG_5908_сайтУ селищі Лазурне зустріч розпочалася дуже тепло і трепетно. У виконанні народного вокального ансамблю «Вербиченька», народного фольклорного ансамблю «Бабусі», Анатолія Волошина та Ольги Миронець про-звучали українські патріотичні пісні. Володимир Губар детально розповів молодим жителям про умови служби за контрактом. У наш час, коли багато висококваліфікованих фахівців не можуть знайти собі роботу в цивільному житті, щоб реалізувати себе і гідно утримувати сім’ю, армія відкриває величезний спектр можливостей. Вона дає чоловікам соціальний захист, надійний матеріальний тил, а тим, хто бажає стати професійним військовим, – кар’єрне зростання по службі.IMG_5877_сайт

Одразу після спілкування з молодими лазурнянами відбулася зустріч з їх ровесниками у Володимирівці та Красному. Тут так само панував урочистий настрій. Усі присутні на заклик Ольги Миронець «Слава Україні» дружно скандували: «Героям слава!». Патріотичного настрою додавали творчі номери сільських самодіяльних артистів. На сцені Володимирівського СБК виступили вокальний дитячий ансамбль «Віночок», соліст-вокаліст С.Замараєв та декламатор віршів Т.Сопа. На порозі Красненського СБК гостей вітав вокальний ансамбль дівчаток «Райдуга». До участі в акції у всіх населених пунктах приєдналися учні місцевих шкіл. Вони подарували глядачам поетичні хвилини, присвячені любові до України.

Наступними зустрічатимуть учасників патріотичної акції громади Новомиколаївки та Михайлівки. Подібні заходи відбудуться на території кожної сільської ради, тож готуймося зустрічати патріотичний десант у себе в гостях.

Юрій Бондарєв.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення