Перемоги скадовських атлетів

марш_сайтМинулого тижня у Скадовську відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років і Міжнародний турнір пам’яті Заслуженого майстра спорту СРСР, Заслуженого тренера СРСР Якова Куценка. До міста-курорту прибули команди з 24 областей України, а це 198 спортсменів.

Досягли успіхів на змаганнях учні Скадовського училища спорту. У найлегшій ваговій категорії до 48 кг по перезаліку перше місце у чемпіонаті і турнірі посіла Надія Єфімчук. Особисто Надія не змогла взяти участь у змаганнях, нині готується до чемпіонату Європи.

Майстер спорту міжнародного класу, член національної збірної Надія Чібісова у ваговій категорії 63 кг виборола перше місце у чемпіонаті і турнірі з результатом двоборства 217 кг. Надія встановила два рекорди області у поштовху і сумі двоборства. За системою Сінклера вона визнана кращою спортсменкою чемпіонату і турніру.

У ваговій категорії до 69 кг виступили дві наші спортсменки Світлани – Якименко і Гурінова. Майстер спорту України Світлана Гурінова посіла третє місце у чемпіонаті і турнірі (сума двоборства 167 кг). Молода спортсменка Світлана Якименко стала четвертою, набравши у сумі 141 кг.спорт_сайт

Майстер спорту України Ганна Пустоварова виступила у ваговій категорії вище 75 кг, виборола срібло з сумою двоборства 220 кг.
Жіноча збірна Херсонської області у командному заліку посіла друге місце, програвши команді з Тернополя 5 очок.

Чоловічу збірну Херсонської області представляли три спортсмени. У ваговій категорії до 77 кг сьоме місце посів кандидат у майстри спорту Влад Смирнов. Покращивши власні досягнення, він набрав у сумі 268 кг.

У ваговій категорії до 105 кг четверте місце посів випускник Скадовського училища майстер спорту України Євген Малов. Він набрав у сумі двоборства 340 кг.

У найважчій категорії вище 105 кг першим став випускник Скадовського училища майстер спорту України, член національної збірної Олексій Пономаренко (сума двоборства 380 кг).

Чемпіони і призери отримали грамоти і подарунки від міської ради та мережі супермаркетів «Епіцентр».