Першовересневе свято Скадовської ЗОШ №3

sajt_2Тихим прохолодним ранком прийшла на нашу землю осінь. Перше вересня – особливий день цієї пори року, день, коли діти йдуть до школи. Скільки тривог, скільки думок і в батьків, і в школярів, особливо у першокласників і випускників! Та й учні інших класів переймаються думкою: «Як-то воно буде?!». А поки що перше вересня – свято, і відчувається воно в сім’ях, на вулиці, на подвір’ї школи.

Скадовська загальноосвітня школа №3 гарно підготувалася до нового навчального року. Зроблено сучасний ремонт багатьох приміщень, коридорів, музеїв, створено кімнату учня, а подвір’я школи у День знань особливо урочисте: державні прапори, прапорці, квіти, віночки зі стрічками, арка з квітів кольорів нашого прапора – через цю арку незабаром до Країни знань увійдуть більше 700 учнів, з них майже 90 першокласників та 45 випускників. Увійдуть зі своїми вчителями та батьками. І в багатьох з цих людей тьохне серце від щемливих спогадів про свій перший дзвоник…

А поки що всі вишикувалися в очікуванні свята. І ось вони, «іменинники» – першокласники, такі маленькі, здається, трохи розгублені. Виходять по двоє на заповнене людьми подвір’я. Букети в руках першачків більші за них самих. Щасливі і радісні ведуть їх на лінійку перші вчителі: в 1-А класі – Світлана Анатоліївна Пашкова, в 1-Б класі – Ольга Миколаївна Василенко, в 1-В класі – Наталія Вікторівна Мігель.

sajt_1Мить, коли першокласники виходять на лінійку, особливо запам’ятається батькам. На честь наймолодших школярів прозвучали теплі слова. Аж ось школа зустрічає одинадцятикласників та їх класних керівників – Ольгу Олександрівну Колісніченко та Вікторію ВікторівнуМірошниченко. Юнаки – високі, статні. Дівчата, як топольки, стрункі, у вишиванках, які так їм личать!

На свято з нагоди Дня знань до Скадовської загальноосвітньої школи №3 завітали заступник голови районної державної адміністрації Надія Миколаївна Сєркова, заступник міського голови Анатолій Григорович Розумний, батьки, вчителі – ветерани педагогічної праці: Людмила Петрівна Іванова, Світлана Григорівна Зубелевич, Надія Федосіївна Золотухіна, Ніна Іванівна Моїсеєнко.

sajt_3Чітко крокуючи, учні 9-А класу Дмитро Кучінський, Данило Кохановський та Карина Мацьондз внесли Державний прапор України, прозвучав Державний гімн України. Його наживо виконала ведуча лінійки – педагог-організатор Олена Олегівна Ямшинська. Найголовнішу пісню нашої країни співали всі присутні, і лунала вона до небес.

Прозвучали привітання учням від директора школи Тетяни Іванівни Гузенко, представників влади, перших вчителів, батьків, які також подарували дітям великий каравай на вишитому рушнику. Усі висловили сподівання, що в нашій країні буде мир, а школа впевненим вивіреним курсом йтиме вперед, буде ростити дітей, даватиме їм знання і вміння, готуватиме до їх самостійного життя.

Пролунав такий довгоочікуваний для першачків дзвоник. Світлини – на згадку. Отож, у добрий час і в добру щасливу шкільну дорогу, всі учні школи і країни!

Н.Ф.Золотухіна,
вчитель – ветеран педагогічної праці Скадовської ЗОШ №3.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення