«Під чистим небом кольору лазурі, під спів пташиний з рідної землі Піднявся вгору цей Палац культури, найкращий в світі, в нашому селі» (Світлана Чуприненко)

IMG_8950

Найяскравіше ювілярів привітали хореограф Любов Ніколаєва та її колектив «Веселые ребята» — справжнім циганським колоритом.

Прекрасне свято у прекрасному селі. Так можна сказати про святкування 25-річчя Новомиколаївського будинку культури, яке зібрало усю громаду та багато гостей минулої п’ятниці. Не інакше, як палацом, називають новомиколаївці свій осередок культури. Адже це творче серце села, яке б’ється у ритмі танцю і пісні, яке дає мистецьку енергію всім жителям Новомиколаївки.

Керівник закладу Степан Михайлович Ковальчук та його дружній колектив запросили усіх цього дня до великої зали СБК. Гості одразу помітили: сцена – наче наречена, у білих та золотих кольорах, прикрашена квітами і сяє на радість глядачам. Новомиколаївці знають і шанують пам’ять тієї людини, яка збудувала цей палац для громади. І ім’я її – Лідія Опанасівна Давиденко. Символічно, що урочистості почалися саме з покладання квітів до меморіальної дошки Лідії Опанасівни.

Дуже доречним став і показ святкового фільму – у кадрі село, з його історією та жителями, закоханими у рідний край, і, звичайно, довгі роки роботи, здобутки будинку культури. А коли голос за кадром почав розповідати, що у 1996 році директором Новомиколаївського палацу культури було призначено Ковальчука Степана Михайловича, зал вибухнув бурхливими оплесками. Це краща оцінка його 17-річної праці на благо громади села.

З нагоди 25-річчя ювілею артисти палацу-іменинника приготували грандіозний концерт. Упродовж трьох годин звучали найяскравіші виступи господарів СБК, а гості, друзі та колеги культармійців прийшли не лише з прекрасними словами поздоровлень та подарунками, а й підготували музичні, хореографічні сюрпризи.

Творчий дарунок від дитячого садочка замилував усіх глядачів.

Творчий дарунок від дитячого садочка замилував усіх глядачів.

Свято з новомиколаївцями розділили голова районної державної адміністрації Андрій Євстратов, голова районної ради Олег Старенький, сільський голова Юрій Юрчук, заступник Скадовського міського голови Олег Васильєв, депутат обласної ради Іван Гончарський. Свої привітання приготували місцеві школа, садочок, школа мистецтв. Постійними друзями будинку культури є сільгосптоваровиробники та підприємці. Отже, культармійців поздоровили голова правління СГВК «Лідія» Микола Коваленко, голова правління СОК «Марфуша» Ганна Куценко, керівник ПП Компанець Віталій Компанець. А ще до ювілярів завітали колеги зі Скадовського РБК, Михайлівського СБК та давні друзі з Пам’ятненського СБК Голопристанського району.

На адресу Новомиколаївського будинку культури, його керівника та творчих колективів звучали найкращі слова. Усі відзначали, що за останні роки у розвиток цього закладу було вкладено чимало коштів. Це підтримка і сільської ради, і спонсорів, і самих жителів села. На цій якісній матеріальній базі працюють чудові колективи – візитівка Новомиколаївського палацу культури народний чоловічий квартет «Любисток» (керівник С.М.Пашковський), танцювальний гурт «Каприз» (керівник Н.Б.Пушкова), естрадна студія (керівник С.М.Пашковський) і театр естрадних мініатюр «Шосте почуття» (керівник С.В.Киця). Усі вони презентували незабутні мистецькі номери на ювілейному концерті. І, мабуть, символічно, що фінальний виступ подарували саме квартет «Любисток» та всі учасники художньої самодіяльності Палацу культури.

Нехай багато років процвітає цей чудовий заклад, який по праву вважається одним із кращих сільських будинків культури Херсонської області, а може, й всієї України.

Тетяна Підгородецька. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення