Під головною ялинкою загадаємо разом бажання!

yalinka_sajtУ Нового року чимало атрибутів, без яких і свято наче не свято! Кожен з нас у ці передноворічні дні обов’язково придбає пляшку шампанського, кілька кілограмів мандаринів, аромат яких солодко розіллється по наших домівках. Важко уявити 31 грудня без шоколадних цукерок та святкового торта, на якому годинник показує за п’ять хвилин дванадцяту, без холодцю, над яким з трепетом годинами «чаклують» скадовські господині. Цей перелік можна продовжувати і продовжувати… Але для всіх нас, скадовчан, символом Нового року є перш за все головна ялинка міста. Ось вже другий рік поспіль вона красується у самому серці Скадовська – на центральній площі!

Цього разу новорічні вогні на величезній зеленій красуні засяяли ввечері 23 грудня. Морозна погода та високий рівень застудних захворювань завадили зібратися на цю подію багатьом городянам. Тим не менш, святковий настрій запанував – і нині з самого серця міста він розповсюджується у всі куточки Скадовська. А свідками відкриття ялинки стали десятки людей – від наймолодших представників нашої громади до скадовчан поважного віку.

За традицією головну ялинку міста відкриває його господар. Та мер Олександр Яковлєв виконав цю місію не сам, а разом з великою родиною. Міський голова, як відомо, батько чотирьох дітей – з усіма ними та дружиною Тетяною він і дав старт новорічним святам у нашому місті. Щиро хочеться сподіватися, що бажання, які ми загадаємо під цією ялинкою, обов’язково здійсняться у Новому 2017 році! Усі бажання! Особисті і для всієї громади! Найпотаємніші і прості, дещо наївні і дитячі!

У цей чарівний час колектив «Чорноморця» теж загадує бажання! Аби всі ми, скадовчани, та вся наша велика Україна жили у мирі і злагоді, аби кожна родина відчувала добробут, соціальну стабільність і захищеність, щоб наша заробітна плата і пенсії були такими, як ми на те заслуговуємо, віддаючи десятки років на благо рідного міста і держави!

Нині, напередодні Нового року, до нашої редакції приходить, як ніколи, багато наших читачів, і ми розуміємо, якою великою та дружною є родина «Чорноморця»! Ми вдячні кожному, хто залишається відданим рідній районці з року в рік, з покоління в покоління! Спасибі вам, дорогі читачі, за повагу і довіру, за підтримку і небайдужість, за те, що попри все ми – разом!

Колектив редакції й надалі не стоятиме на місці і буде працювати над тим, аби газета «Чорноморець» була для вас цікавою, корисною і незамінною!
До зустрічі у Новому 2017 році!

З повагою редактор Тетяна Підгородецька.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення