Підтримка незламній Надії

митинг савченко_сайтМинулої неділі активісти скадовського майдану провели мітинг на підтримку Надії Савченко – української льотчиці, народного депутата України, яку незаконно тримають за ґратами в Росії. У руках мітингувальники тримали плакати з написами «Свободу Надії Савченко!», «Слава українській героїні!», «Надію не зламати!».

Вона потрапила у полон проросійських бойовиків на Донбасі ще у червні минулого року. Згодом стало відомо, що Надія Савченко перебуває у слідчому ізоляторі, де утримується донині за необґрунтованими звинуваченнями з боку російського правосуддя. Їй закидають причетність до вбивства російських журналістів, однак цю сфальсифіковану справу не розглядають у судовому порядку. Увесь цей час на жінку чиниться психологічний і моральний тиск. На знак протесту українка оголосила довготривале голодування, і нині стан її здоров’я став загрозливим для життя.

Учасники мітингу говорили про те, що сьогодні весь світ – разом з цією мужньою молодою жінкою. Було висловлено переконання, що незабаром вона буде на волі, адже ніщо не може перемогти цю сильну духом українську патріотку.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення