Підтримую депутата!

Шановна редакціє!
З великим задоволенням прочитав у вашій газеті статтю депутата міської ради Олега Лиховида. Давно слідкую за його публікаціями з історії рідного краю і завжди відкриваю для себе щось невідоме. Нещодавно Олег Миколайович висловив свою точку зору щодо історичних пам’яток у Скадовську. Фактично, мова йде про відновлення справедливості.

У кожному суспільстві нерідко виникають політичні ситуації, коли необдумано встановлюють пам’ятники, називають іменами політичних діячів вулиці міст. Та проходить кілька десятків років – і представники нового покоління дивуються: кого і за що увіковічнили?

Сьогодні деякі вулиці нашого міста носять імена, які ні про що не говорять скадовчанам. На мою думку, це не зовсім патріотично. Адже вулицям слід давати імена людей, котрі зробили внесок у розвиток міста, прославили наш край хорошими справами, залишили по собі добру пам’ять.

Тож я – за відновлення істо-ричної справедливості. А тому висловлюю підтримку Олегу Лиховиду в тому, що центральній вулиці слід повернути її початкову назву – Сергіївська. Також вважаю за доцільне повернути історичну назву ще одній вулиці – Маріїнській, названій Сергієм Балтазаровичем Скадовським на честь дружини Марії Олександрівни Скадовської.

В.М. Бабич,
м.Скадовськ.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення