Пильнуйте за своїм добром

вор1_сайтЯк повідомляють скадовські правоохоронці, останнім часом у нашому місті було скоєно ряд крадіжок індивідуальних засобів зв’язку. Чотири мобільних телефони вдалося розшукати та повернути їх власникам, ще чотири розшукуються. Про те, як не потрапити у халепу, розповідає Олена Волкодав, інспектор сектору патрульної поліції Скадовська:

– Літня спека і втома спонукають людей до відпочинку і послаблюють їх уважність. Цим і користуються любителі легкої наживи. Тож будьте пильними, не залишайте на видних місцях чи без нагляду цінні речі. Краще зберігати їх у сейфах або камерах схову готельних приміщень. Не забувайте, що адміністрація курортно-санаторних комплексів не несе відповідальності за зберігання майна, залишеного в номерах. У місцях найбільшого скупчення людей – на ринках, пляжах, у магазинах та транспорті – намагайтеся не демонструвати наявність мобільного телефону, грошей, ювелірних прикрас.

Зупиняйтеся на проживання лише у призначених для цього місцях, уникайте послуг осіб, котрі приватно (неофіційно) здають у найм житло.

Обмін валют у нашому місті здійснюйте в банківських установах чи у стаціонарних пунктах обміну валюти.

Не беріть участь в азартних іграх, не зловживайте алкогольними напоями, не відпочивайте в компанії малознайомих людей. За умови дотримання таких правил, ваш відпочинок буде змістовним і корисним. А якщо таки трапилося лихо, звертайтеся за допомогою до Скадовського відділення поліції за телефонами чергової частини: 102 або 5-02-02 чи на мобільний: (099) 976-73-08.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення