Подбайте про свої автівки взимку

Кажуть, дорога помилок не вибачає. І в цьому переконуєшся мало не щодня.
michelin-x-ice-xi3-review-02Можна обдурити себе та близьких, переслідуючи, так би мовити, кращі мотиви. Можна перехитрити працівників Державтоінспекції, бо вони теж люди. Проте, дорогу не обдуриш. І якщо до своєї власної зимової «екіпіровки» ми достатньо вимогливі, то технічна готовність автомобілів до експлуатації в зимових умовах, наближених за своєю важливістю до екстремальних, лягає на долю випадку.
Державтоінспекція нагадує основні вимоги до складових частин транспортних засобів, які відіграють важливу роль гаранта безпеки під час ожеледиці та снігових наметів.
1. Шини легкових автомобілів не повинні мати пошкоджень, порізів, розривів, які оголюють корд, а також від’єднання протектора від боковини. Їх розмір та допустиме навантаження повинні відповідати моделі транспортного засобу. Не допускається відсутність болтів чи гайок кріплення або тріщин дисків та ободів коліс.
2. Не допускається встановлювати на одну вісь транспортного засобу діагональні шини разом із радіальними, а також шини з різними малюнками протектора.
3. Остаточна висота малюнка протектора шин легкових автомобілів повинна бути не менше ніж 1,6 мм, вантажних автомобілів – 1,0 мм, автобусів – 2,0 мм, мотоциклів і мопедів – 0,8 мм.
4. Забороняється встановлювати на передні вісі автобусів (у тому числі мікроавтобусів) шини, які були відремонтовані по другому ґатунку ремонту.
Якщо з будь-яких причин ваш автомобіль має технічні несправності, користуйтеся, будь ласка, послугами громадського транспорту або пересувайтеся пішки. Не створюйте небезпеку як для себе, так і для інших учасників дорожнього руху!

З повагою, ВДАІ м.Скадовськ.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення