Подвиги захисників Вітчизни незабутні

DSC_0957_сайтПатріотичний автопробіг, присвячений 71-й річниці Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні, вже традиційно було організовано Товариством сприяння обороні України за маршрутом Скадовськ – Херсон. Проїхавши обласний центр, Цюрупинськ та Голу Пристань, автоколона з державними знаменами та прапорами товариства завітала і до нашого району.

Учасники автопробігу одразу зробили зупинку біля пам’ятника відважним льотчикам Скадовської авіагрупи. На цьому місці делегацію зустріли міський голова Олександр Яковлєв із заступниками, директор Скадовського технікуму, депутат обласної ради Іван Гончарський, керівник Скадовського спортивно-технічного клубу ТСОУ Ірина Онопрієнко, представники громадських патріотичних організацій.

У скорботній тиші учасники акції поклали квіти до підніжжя монумента і вшанували славних соколів 11-го винищувального, 23-го штурмового, 36 мінно-торпедного та 40-го бомбардувального авіаполків. Після цього колона автівок рушила до нашого міста і зупинилася поблизу Алеї Слави. На цьому священному для скадовчан місці учасники автопробігу вшанували наших земляків, котрі не повернулися додому з різних фронтів. Біля Вічного вогню лягли на камінь весняні першоцвіти.

Весна за весною спливають десятиліття… Усе підвладно часу, окрім почуття вдячності земляків воїнам, котрі вберегли нашу Батьківщину від загарбників.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення