Попередні підсумки виконання завдань заходів часткової мобілізації

милиция1_сайт1У той час, коли наші воїни ціною власного життя захищають свій народ, виконуючи завдання на Сході нашої держави, більшість посадових осіб органів місцевого самоврядування та органів державної влади, керівників підприємств розуміють та виконують свої завдання, визначені Законами України щодо питань оборонної роботи та заходів мобілізації.

Станом на 15 квітня 2015 року встановлене загальне завдання на поставку мобілізаційних ресурсів у Херсонській області виконане не в повному обсязі, що ставить під загрозу виконання завдань у зоні антитерористичної операції.

У розрізі сільських рад планове завдання виконано: в Красненській, Новомиколаївській, Улянівській та Широківській сільських радах. Покращився стан справ виконання заходів четвертого етапу проведення часткової мобілізації в Лазурненській селищній та Радгопненській сільській радах.

Легко бути патріотом, виступаючи на мітингах та промовляючи полум’яні лозунги. Але коли доходить до реальних справ, то почуття патріотизму і відповідальності за долю держави швидко зникає. У гірший бік у виконанні плану поставки мобілізаційних ресурсів відзначаються Антонівська, Володимирівська, Михайлівська, Приморська, Таврійська, Тарасівська сільські ради. Керівники цих сільрад знаходять безліч причин, через які вони не можуть виконати свої функції. Але головною причиною є небажання голів сільських рад відповідально виконувати свої обов’язки, визначені Законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Законом України «Про місцеве самоврядування» та Законом України «Про місцеві державні адміністрації».

військовий комісар Скадовського районного військового комісаріату підполковник Д.Ю. Самойлов.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення