Представлено голову районної державної адміністрації

Заміна_сайтУ четвер, 10 вересня, відбулося офіційне представлення голови районної державної адміністрації Віктора Турика. Нагадаємо, нового очільника району було призначено Президентом України 8 вересня 2015 року.

За традицією, голів райдержадміністрацій представляє губернатор або один із його заступників. Місію представити Віктора Турика – новопризначеного голову Скадовської адміністрації – виконала перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Валентина Січова. Перш за все, вона подякувала за роботу Юрію Бобилєву, який донедавна очолював Скадовський район. Валентина Січова наголосила, що чимало людей є здібними організаторами, а от дух новаторства, такий важливий у наш час, притаманний не кожному, і саме такий лідер сьогодні потрібен громаді. Від імені голови обласної державної адміністрації Валентина Січова привітала Віктора Турика з наданою йому Главою держави довірою і побажала успіхів у розбудові району.

Звертаючись до очільників трудових колективів району, представників районних служб та відомств, працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, Віктор Турик зауважив:

Новопризначення 2_сайт– Зазвичай у таких випадках кажуть «Дякую! Буду намагатися…». Але я хотів би сказати декілька слів про головне. Зважаючи на ті надії, які сьогодні є в державі, на той курс, який є в державі, у нинішній складний час треба гуртуватися, швидко знаходити спільну мову і найкращі шляхи вирішення існуючих проблем, щоб завтра усім нам разом було краще жити в нашому районі, у рідній Україні. Я народився на цій землі, вчився на цій землі. Тут живуть мої батьки, діти. Тут є могили моїх предків. І тому я зобов’язаний цій землі тим, що сьогодні стою перед вами. Я зобов’язаний кожному з вас, перш за все, звісно, батькам, вчителям, колективу, в якому я відбувся. Я сподіваюся на взаєморозуміння кожного з вас, не дивлячись на те, що у нас можуть бути різні погляди на ті чи інші позиції. Але я вважаю, що спільне завдання, яке сьогодні є в державі, спільні проблеми, які є в державі, треба вирішувати, сідаючи за стіл переговорів, знаходячи спільну мову.

Захід завершився неформальними вітаннями. З новою посадою Віктора Турика поздоровили колеги-медики, друзі. Раді професійному зростанню свого випускника у Скадовській гімназії. Від імені усього колективу навчального закладу Віктора Турика привітала директор гімназії Ганна Соценко. Особливо натхнені цій події у селі Широке, оскільки для новопризначеного голови райдержадміністрації це рідна громада. Тож сільський голова Ігор Куліш передав найщиріші вітання від усіх широчан. Від імені усіх структурних підрозділів районної державної адміністрації з найтеплішими словами до голови РДА звернулася його перший заступник Ольга Миронець. Колектив райдержадміністрації готовий до роботи на чолі з новим головою і готовий підтримати його у всіх починаннях на цій посаді.

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення