Представлено голову Скадовської районної державної адміністрації

на сайт_ двое2 березня у залі засідань Скадовської районної ради відбулося офіційне представлення голови районної державної адміністрації. Для цього у наше місто прибув голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Одарченко. Він зачитав Указ виконуючого обов’язки Президента України Олександра Турчинова про призначення Бобилєва Юрія Олександровича головою Скадовської районної державної адміністрації. Юрій Одарченко першим привітав новопризначеного керівника району і побажав йому плідної праці на благо Скадовщини.

Також губернатор виступив перед активом району з характеристикою політичного та економічного стану Херсонщини. Він підкреслив, що населення області активно підтримує цілісність України і не виявляє сепаратистських настроїв. Ситуація на межі з Кримом хоча й лишається напруженою, однак не дає приводу для тривоги. Кордон області вже знаходиться під надійною охороною Збройних сил України, підрозділи всіх родів зал_на сайтвійськ передислоковані для несення служби на території нашої області. А тому зараз слід зосередити всю увагу на вирішенні двох найважливіших для скадовчан напрямків діяльності: підготовки та успішного проведення курортного сезону й ефективної роботи сільського господарства.

Голова облдержадміністрації зауважив, що статус Скадовського району у нових умовах зазнає структурних змін через розміщення підрозділів прикордонної і митної служби, осередків надання допомоги населенню Криму у вирішенні деяких питань, як, наприклад, тестування кримських школярів. Юрій Одарченко закликав владу району реагувати на проблеми населення щодо виплат заробітної плати, пенсій, соціальних допомог. На думку голови ОДА, громада Скадовського району має відкинути всі політичні протистояння і будувати між собою стосунки  заради стабільності і безпеки у курортному місті і районі. «На даний момент складаються всі передумови для нормального життя населення області», – завершив виступ Юрій Віталійович.

До присутніх звернувся і новопризначений голова райдержадміністрації Юрій Бобилєв. Він запевнив, що простягне руку кожному, хто буде працювати на створення та утвердження нової України і додав, що добре знає район і його потреби завдяки багаторічній депутатській роботі. Як вважає новий керівник РДА, успішний розвиток району можливий за умови руйнування корупційних схем, що склалися у господарстві, і навів приклад уже досягнутого: рисосіяння у зоні відпочинку віднині буде заборонено. У районі буде збережено умови, аби всі громадяни могли впливати на владу через Майдан, котрий буде і надалі діяти як орган народного волевиявлення. Що ж до господарського життя, то у районі і надалі буде здійснюватися газифікація населених пунктів, влада буде сприяти розвитку підприємництва і сільського господарства.

Юрій Бондарєв.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення