Приготуйте паспорти, шановні громадяни

паспорт_сайт1Скадовський район входить до переліку районів, у межах територій яких можуть бути встановлені конт-рольовані прикордонні райони (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1147 від 27.07.1998 «Про прикордонний режим» та №1199 від 03.08.1998 «Про контрольовані прикордонні райони»). Що це означає? Насамперед необхідність завжди мати при собі документ, що посвідчує особу.

Враховуючи ситуацію, яка склалася на території нашої держави та з метою забезпечення правопорядку і громадської безпеки у прикордонній зоні, на вимогу працівників міліції, громадяни України, які в’їжджають до Скадовського району, перебувають, проживають або пересуваються в його межах, зобов’язані пред’явити відповідні документи.

Отже, для громадян України документами, що посвідчують особу, є: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, посвідчення особи моряка, службове посвідчення, посвідчення водія чи інший виданий державним органом документ, який має такі обов’язкові реквізити, як прізвище, ім’я, по батькові, фотокартку, підпис відповідальної посадової особи, відбиток печатки або штампу установи, яка видала документ, дату видачі;

для іноземців – національний паспорт або документ, що його замінює;
для осіб без громадянства – посвідчення особи без громадянства, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, посвідка на постійне або тимчасове проживання.

З метою виявлення порушень законодавства з прикордонних питань, виконання завдань, пов’язаних з боротьбою з організованою злочинністю та незаконною міграцією у межах Скадовського району, працівники міліції мають право у разі потреби та у встановленому порядку зупиняти та оглядати транспортні засоби. Водій повинен зупинити транспортний засіб у місці, на яке йому буде вказано, з дотриманням правил зупинки, а також подати для перевірки документи, що посвідчують особу водія і пасажирів, та реєстраційний документ на транспортний засіб (для транспортних засобів Збройних сил України – технічний талон); дати можливість оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів.

Прохання до мешканців та гостей району з розумінням поставитися до вказаних вимог.

За інформацією Скадовського РВ УМВС України в Херсонській області.

 

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення