Разом переможемо!

DSC_0241_сайтСкадовський технікум ніколи не залишався осторонь історичних подій, які відбуваються в Україні. І в умовах неоголошеної війни, яка ведеться на сході країни, викладачі та студенти закладу вважають своїм громадянським обов’язком підтримати бійців Збройних сил України і всіх військових формувань, які захищають Батьківщину.

DSC_0231_сайтТим більше, чимало випускників Скадовського технікуму не тільки професійні військові, які мають високі військові звання, а й учасники АТО. Один з них – Олександр Об’єдко, викладач технікуму, нагороджений високим орденом «За відвагу».

Починаючи з березня цього року, заклад долучився до благодійної акції «Разом переможемо». Байдужих у цій патріотичній справі не було. Серед найактивніших можна виділити 43 та 23 групи на чолі з кураторами О.П.Мурзак та І.В.Чорною. DSC_0202_сайтНе стояли осторонь викладачі та працівники технікуму, які теж надали допомогу бійцям.

За сприяння директора технікуму, депутата Херсонської обласної ради І.Л.Гончарського зібрані речі були доставлені до окремого полку армійської авіації А-1604. Отримана допомога згодом буде також направлена до військової частини ПП-4067.

Вл. інф.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення