«Садко» переносить в особливий світ музики!

Відділ народної музики Скадовської дитячої шко- ли мистецтв у цьому році святкує 50-річний ювілей. Його особливою гордістю є оркестр народних інструментів «Садко».

Садко 1У різні роки колектив очолювали М.А. Закаблук, В.М. Безер-дян, А.С. Лихогуб, В.І. Третяк, Б.І. Варлатий. До речі, не кожен районний центр в Україні може похвалитися оркестром такого рівня. Так, у 2012 році «Садко» з гордістю захистив честь міста на всеукраїнському конкурсі народних інструментів «Чумацький шлях». Юні обдарування вибороли першу премію та привезли додому Кубок переможців.

З нагоди ювілею 13 лютого у районному будинку культури відбувся святковий концерт оркестру «Садко». Колектив вкотре подарував усім глядачам незабутнє свято музики, яка зача-ровувала, переносила в особливий світ краси та гармонії, лишаючи позаду повсякденні турботи. Кожен виступ супроводжувався гучними оваціями. На сцені виступили й випускники школи мистецтв: Анастасія Петрова (домбра), Іван Компаніченко (акордеон) та інші. А віртуозний виступ дуету Івана Компаніченка та Юлії Гуменюк захопив кожного: уся зала підвелася та подякувала виконавцям шквалом аплодисментів. Виступи чергувалися з врученням почесних нагород та відзнак від керівництва району та міста. Так, було відзначено сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток культури Н.Ф. Мельниченко – завідуючої Новомиколаївською філією Скадовської школи мистецтв, викладачів гітари Н.В. Сіт-ниченко та І.І. Турянського, а також викладача домбри О.О. Чеботарьової.

Садко 2Перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Кулюк привітав усіх працівників та гостей заходу з визначною датою та підкреслив, що в сучасних умовах підтримка обдарованих дітей має дуже важливе значення. Теплі слова та побажання прозвучали з вуст радника голови районної ради Сергія Зеленюка. Від імені всього депутатського корпусу та голови районної ради Олега Старенького він побажав творчій сім’ї дитячої школи мистецтв невичерпного натхнення, тріумфальних виступів та міцного здоров’я. Привітання від міського голови Олександра Гавриша передала Наталія Тангел: «Погодьтеся, жодний звуковідтворювальний пристрій не може порівнятися з живою музикою! Спасибі, вам велике за те, що даруєте нам свято! Нового натхнення, великих перемог! Чекаємо вас завжди, хочемо вас слухати, бажаємо вам успіхів!».

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення