Шановні українці! Дорогі жителі Скадовщини!

 Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора, Днем Незалежності України та 91-ю річницею заснування Скадовського району!

день незал_сайтЦі дати мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.
23 роки тому здійснилася мрія багатьох поколінь українців – наша нація здобула право самостійно визначати свою долю у власній країні, а на карті світу з’явилася незалежна держава Україна.

Кожна нація, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили, свободи та честі. Найбільш шанованим для українців є Державний прапор України. Ми бережемо та шануємо його як найвищу національну святиню.

Під рідним знаменом український народ утверджує віковічну мрію багатьох поколінь про державність, соборність та самостійність. Із цим прапором ідуть сьогодні в бій, за нього віддають життя на Сході України у неоголошеній жорстокій війні. Нинішнє свято ми зустрічаємо у тривожній обстановці воєнного часу, проте миролюбство мільйонів людей України, від півночі до півдня, від сходу і до заходу, переможе війну.

Вітаємо всіх земляків із ще одною знаменною для нас датою – 91-річчям з дня утворення Скадовського району!

Бажаємо кожній родині нашого міста і району здоров’я, щастя, достатку, щедрої долі, впевненості у власних силах, подальших успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання України, Скадовщини та всієї нашої громади!

Юрій БОБИЛЄВ, голова районної державної адміністрації.

Олег СТАРЕНЬКИЙ, голова районної ради.

Олександр ГАВРИШ, міський голова.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення