Шевченківські малюки отримали «другий дім»

IMG_8172_сайтДля багатьох мешканців села Шевченко 13 травня несподівано стало святковим днем. Та й як же не міг опанувати молодих мам і татусів урочистий настрій, якщо у місцевому дитячому садку «Сонечко» для їхніх малюків було відкрито довгоочікувану другу групу?!

Дитсадок у селі Шевченко відновив свою роботу восени 2012 року, тоді була відкрита одна група на 24 дитини. А навесні цього року за кошти Шевченківської сільської ради та батьків обладнали другу групу, так само розраховану на 24 місця.

Вітаючи земляків з цією подією, завідувач дошкільним закладом Ірина Саковець щиро подякувала сільському голові Сергію Кручиненку та своїм колегам за активну участь і допомогу у розширенні дитсадка. Винуватці цієї події – п’ятнадцять малюків – опинилися у центрі загальної уваги і любові. IMG_8140_сайтЦе для них старалися дорослі, їм купували іграшки і навчальні матеріали, ремонтували і фарбували приміщення, вибирали посуд і постіль. А тому дуже приємно було дивитися на облаштовану по-сучасному кімнату для ігор та занять, затишну спальню, де вистачить місця, якщо група зросте, і до двадцяти чоловік, санвузол з новеньким обладнанням.

Привітали шевченківців з гарною подією заступник голови Скадовської районної державної адміністрації Надія Сєркова, начальник відділу освіти РДА Ольга Дудченко, головний спеціаліст відділу освіти Світлана Петрова, методист районного методичного кабінету Олена Панченко та депутат районної ради Анатолій Журавський. Вдячні слова висловили батьки малюків.

Вихованці дитсадка порадували невеличким концертом. Спробували виступити і зніяковілі новачки дитсадка, та не все у них вийшло до ладу. Нічого, незабаром і вони навчаться співати та декламувати вірші. Адже відтепер дитсадок став для них другою домівкою, двері якої відкриті завжди.

Юрій Бондарєв. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення