Ще про острів Джарилгач

Для того, щоб розв’язати проблему острова, необхідно чітко визначити, для яких цілей буде використовуватися унікальний куточок землі, яким наділила нас природа рідного краю. І для цього необхідний державний підхід. Але до сих пір не існує єдиної думки по цьому питанню, а слухання в місцевих владних структурах не привели до кінцевих результатів, і проблема перекладається на інші структури. А давайте поставлю питання: «Невже все погоджено з громадою Скадовська і району в цілому? Я б так не сказав». Окремі дописувачі просили, щоб хтось із компетентних органів або організаторів цього підприємства чітко пояснив населенню району, про що конкретно йде мова в утвореній структурі. Тим більше, ми знаємо, що у Скадовську працює державне підприємство «Скадовське дослідне лісомисливське господарство» майже з такими ж функціями.

Краще б на базі існуючої структури організувати додатково підрозділ науковців, наділивши їх обов’язками, що необхідні для виконання тих завдань, які поставлені перед заповідними зонами по збереженню, захисту фауни і флори від знищення, а точніше захистити від вимирання і знищення диких тварин, рослинний світ, що знаходиться на острові Джарилгач і території його акваторії. Такий підхід дозволив би раціонально та економічно використовувати фінансові і матеріальні ресурси.

Я всіляко підтримую точку зору товариства «Джарилгач» (під керівництвом А.Ястреба), викладену у статті газети «Чорноморець» від 6 вересня 2013 року. Цілком згоден із більшістю дописувачів про раціональне використання як земельних, так і водних ресурсів у зоні острова Джарилгач, із додержанням усіх правил господарювання в цій зоні. Вкрай важливо не допустити жодного капітального будівництва об’єктів особистого чи то суспільного користування. І найголовніше, щоб зберегти те, що нам дала природа, необхідно вести повсякденну роз’яснювальну роботу серед населення, туристів та відпочивальників. Яза продовження дискусії з даного питання як у пресі, так і під час зустрічей.

П.Климчук.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення