Школа, яку хочеться відродити…

Згідно з основними викликами сьогодення, школа ХXI століття – це передусім відкрита виховна система, спрямована на виховання дитини як суб’єкта особистісного життя й успіху, оволодіння учнем життєвою компетентністю. Такою в майбутньому бачать свою Скадовську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2 батьки та вчителі закладу. Після довгих років застою, поступового занепаду як навчально-виховного процесу, так і науково-технічного, заклад нарешті обрав шлях інноваційного розвитку.

photoshop_78Бурхливі реалії сьогодення по-новому загострюють проб-лему впровадження педагогічних інновацій у навчально-виховний процес. Це стало можливим лише з призначенням нового директора школи Галини Олександрівни Смирнової – педагога цілеспрямованого, талановитого. Велика вдячність новій владі району за те, що дослухалися до думки громади, підтримали прохання нас, батьків, щодо призначення справжнього професіонала, педагога з великої літери, на яку ми покладаємо великі надії. Багато хто з батьків добре знають Галину Олександрівну, бо свого часу, навчаючись у Скадовській ЗОШ №2, були її учнями.

Тепер у школі вирує життя. Педагогічний, технічний персонал готують школу до нового навчального року. Ремонтуються класні кабінети, учительська, фойє закладу, вичищаються підвали та склади, в яких довгий час зберігався старий мотлох та різний трухлявий непотріб. Але знаходяться люди, які скептично або навіть із заздрістю ставляться до змін, тому членам колективу телефонують або з насмішками, або з погрозами. Таким «доброзичливцям» так хочеться сказати: «Досить! Не заважайте! Приберіть свої ниці голоси та брудні руки від нашої школи! Усі ми обов’язково впораємося! Наша школа все одно буде єдиною! Адже ми всі разом: і вчителі, і батьки, і діти, та ще й випускники підтримують!».

Шляхів, як вивести школу з кризового стану, у нас багато. Вже в червні наш заклад став членом асоціації «Відроджені гімназії України». А ще ми добре усвідомлюємо, що у цей складний для нашої держави час мусимо самі фінансово підтримати рідну школу, адже в ній навчаються наші діти, працюють висококваліфіковані вчителі, здатні формувати особистості, які прагнутимуть до самовизначення, вмітимуть орієнтуватися на суспільні, моральні цінності, усвідомлюватимуть свої прагнення, зможуть успішно адаптуватися в сучасному світі швидкоплинних подій, стануть активними, відповідальними учасниками розбудови української держави.

Батьківський комітет Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення