Скадовчани провели зиму

Масленица 1_сайтЗазвичай, головними атрибутами культурно-мистецького свята «Масляна» є млинці, солом’яна Марена, народні гуляння… Цього року, зважаючи на складну ситуацію в країні, керівництво нашого міста, яке традиційно організовує цей захід, вирішило, що пісні, танці і музика будуть недоречними. Втім, на площі районного будинку культури зібралося більше сотні людей і жоден не залишився розчарованим.

З короткою промовою до громади звернувся міський голова Олександр Гавриш: «Ми вирішили не відмовлятися від свята повністю, бо цього року воно співпало ще й з Прощеною неділею. Тож давайте сьогодні пробачимо один одному всі образи. Маємо надію, що наша держава переживе усі негаразди та труднощі. На український народ чекає гідне світле майбутнє!».

Мер міста подякував усім присутнім за те, що прийшли на свято, та разом зі своїми чарівними помічницями пригостив бажаючих ароматними млинцями та солодощами. Поласувавши смачненьким, усміхнені скадовчани мали змогу відвідати невеличкий ярмарок, організований на честь свята. До продажу було запропоновано безліч видів ковбас, баликів, сала, різноманітні соління та запашна домашня випічка!

Христина Маркушева. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення