Скадовчани виходять прибирати кладовище

таблица_сайтПро рівень культури країни, нації чи навіть окремо взятого міста завжди судять з огляду на стан місцевих кладовищ. Українці, котрі бували в Західній Європі, США, не приховують свого здивування: за кордоном кладовища значно чистіші, ніж в Україні парки та сквери.

Шанувати померлих, які були нам дорогими за життя – це не лише пригощати знайомих та сусідів цукерками і печивом у пам’ятні дати… Значно важливіше не забувати дорогу до місця останнього спочинку своїх рідних та близьких, аби їхні могили не перетворювалися на пагорби, порослі бур’яном, коли вже навіть неможливо встановити, хто тут похований.

Турбуватися про те, аби нам не соромно було за ставлення до пам’яті померлих, скадовчан закликає і керівництво нашого міста. Цього тижня на старому кладовищі виконком Скадовської міськради організовує масове прибирання. У заході візьмуть участь усі без винятку трудові колективи Скадовська. Планується очистити цвинтар та прилеглу до нього територію від сміття, бур’яну та сухого гілля.
Але ж не забуваймо і ми самі, пересічні скадовчани, про могили своїх близьких. Долучаймося до акції! Не треба чекати, коли прийде хтось і зробить щось… Справжній скадовчанин творить своє місто та його культуру власноруч!

Прес-центр міської ради.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення