Скадовчани вшанували Героїв

память_на сайтВже давно у нашому місті, на центральній площі, не було так людно. А цієї неділі зібралися жителі, мабуть, не лише міста, а й багатьох сіл району. У кожного в руках палаюча свіча, лампада…

О 13-й годині у Скадовську розпочався мітинг-реквієм, на якому вшанували пам’ять «Небесної сотні» – справжніх Героїв, що полягли за кращу долю України на Майдані Незалежності у Києві, та всіх, хто в боротьбі за щасливе майбутнє рідної країни втратив життя і в інших містах.

У мітингу-реквіємі взяли участь не лише пересічні громадяни, а й народні обранці – депутат Херсонської обласної ради Іван Гончарський, депутат Скадовської районної ради Юрій Бобилєв та депутат Скадовської міської ради Валентин Меркуш. У кожному слові відчувалася скорбота, а серце наповнювалося гордістю за кращих синів свого народу, які, долаючи шалений опір режиму, повстали проти беззаконня, тотальної корупції та клановості і проклали шлях у майбутнє України, в якому народ буде сам визначати свою долю.

Майдан ще стоїть – і в Києві, і в багатьох інших містах нашої країни. Кривавий режим пав, але РЕВОЛЮЦІЯ ще не закінчилася. І заради пам’яті «Небесної сотні» ми повинні довести її до кінця!

Олександр Білий.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення