Скадовчанка Олена Биченко встановила новий рекорд України!

Рекорд_инетЗаступник директора Скадовського районного будинку культури Олена Биченко встановила новий рекорд України! Це стало справжньою сенсацією на звітному концерті самодіяльних колективів району, який пройшов 24 березня у великій залі районного будинку культури. Для оформлення великої сцени РБК вона вишила карту України в оригінальному стилі на металевій сітці розміром 12 на 8 метрів. Робота містить 19 тисяч хрестиків. Панно має назву «Квітуча Україна»!

Ідею створення шедевру Олена запозичила у голандської майстрині, яка у соціальних мережах виклала фото своїх робіт – вишиті квіти на залізній сітці. Ними вона прикрашає будинки у своєму місті. Так виник задум створити унікальне панно – квітучу карту України. Підтримав свою коллегу у цій шляхетній ідеї й директор районного будинку культури Анатолій Волошин.

Для виконання цієї карти через мережу Інтернет у м.Краматорську Донецької області було замовлено сто двадцять квадратних метрів металевої сітки. Також знайшли, а це було найважче, де купувати товстенні нитки для вишивання – і робота розпочалася. Чотири місяці скадовський підприємець Оксана Швед разом з донькою возила для панно нитки з Одеси, чотири місяці, кожну вільну хвилинку, без свят та вихідних, працювала над роботою Олена.

І ось 17 березня 2017 року гігантська вишита карта України була завершена! На звітному концерті унікальне панно було вперше представлено глядачам. Після закінчення концерту представники Книги рекордів України зафіксували рекорд і внесли його до єдиного реєстру рекордів України. А Олені Биченко видали Сертифікат про встановлення нового рекорду України.

Щиро вітаємо Олену з цією значущою подією і дякуємо
за бажання своїм талантом і працею прославляти Україну та рідний Скадовськ. Натхнення, вам, і нових рекордів!

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення