Скадовська «битва за море» не для слабких духом!

брейл хлопци_сайт9 серпня на міській набережній біля Парку розваг зібралося багато людей, об’єднаних єдиним бажанням поринути у світ брейк-дансу. Їх скликали звуки сучасної музики у виконанні діджея Кусто. Скадовчани та команди з Перво-майська, Херсона, Миколаєва, Кривого Рогу, Києва, Вінниці, Кіровограду, Донецька, Одеси, Нової Каховки та Каховки зібралися вчетверте на брейк-данс фестиваль «Битва за море».

Сучасна субкультура виховала міцних талановитих хлопців. Серйозні та стримані, під звуки музики, бі-бої з власними вигаданими іменами перетворилися на спритних майстрів, підкорювачів сили тяжіння.брейк танцює _сайт

Урочисте відкриття фестивалю оголосив міський голова Олександр Гавриш. Він подякував організаторам за творчу активність, побажав учасникам вдалих виступів і гарних вражень від відпочинку в Скадовську. Міська рада виступила співорганізатором призового фонду фестивалю.

Запеклим був двобій учасників за звання кращого бі-боя. Перемогу отримав бі-бой Растішка (Ростислав Ткач). Кращою командою стали учасники з Миколаєва. Насправді ця шоу-битва є гарною школою для гартування характеру та волі, де досвідчені стають взірцем для початківців. А справжніх фанатів танцю не зупиняє втома, час чи спека.

Наталія ТАНГЕЛ.
Фото Олени Власової.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення