Скадовську курортне майбутнє!

курортне _на сайтУнікальне розташування нашого міста на березі Джарилгацької затоки Чорного моря сприяє створенню особливого мікроклімату, який несе в собі неабиякий лікувальний ефект. Усі скадовчани мають не лише оберігати його, а й розвивати, щоб мати змогу ділитися цими багатством з усією країною.

20 лютого в залі засідань Скадовської міської ради відбулися громадські слухання по коригуванню генерального плану міста. Серед присутніх були представники різних громадських та політичних організацій, керівники підприємств і установ районного та обласного рівня, пересічні мешканці міста. Загалом на слухання завітало близько 60 осіб.

На початку слухань з короткою промовою виступив перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської влади Олег Сокольчук:

«Діючий сьогодні генеральний план розбудови міста Скадовська було розроблено ще у 1985 році Державним науково-дослідним і проектним інститутом містобудування в Києві.

Передбачивши численні зміни у законодавстві держави, із цим інститутом було додатково складено договір про внесення змін до генерального плану, термін дії якого спливає на кінець 2016 року. Ці зміни, передусім, є необхідними для розбудови та розвитку міста Скадовська як курорту державного значення».

Секретар міської ради Ольга Бутенко представила результати різноманітних соціологічних досліджень та розповіла про позицію населення. Переважна кількість скадовчан пов’язує своє майбутнє саме з розвитком міста як курорту. Через те, що значна кількість робочих місць на підприємствах скоротилася, основний дохід громадяни міста отримують влітку. Тому вони відверто кажуть: «Нас літо годує цілий рік!».

– Враховуючи це, 20 грудня минулого року ми затвердили та прийняли рішення щодо розвитку Скадовщини як курортно-туристичної території. Для реалізації виконання головного завдання було розроблено основні етапи розвитку у напрямку збільшення курортного сезону від квітня до листопаду, застосування зелених агротехнологій та залучення інвестицій. Сьогодні ж ми маємо побачити межі міста і з цим вже пов’язувати питання розвитку туризму, курорту, рекреаційних зон, а також наболіле питання індивідуального садибного будівництва, – наголосила Ольга Іванівна.

Сергій Питомець, начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету Скадовської міської ради, в.о. архітектора міста, представив присутнім генеральний план забудови міста та озвучив своє бачення його території в майбутньому.

– Безперечно, Скадовськ має бути курортом! Тим паче на сьогоднішній день він вже має відповідний статус, – зауважив Сергій Васильович.

Також він розповів про подальші планові заходи, що мають вивести місто на новий етап розвитку. Окрім благоустрою прибережної зони, Скадовськ має на меті відновлення малої авіації. Це відносно новий, але затребуваний вид пересування у світі. Окрім авіаперевезень, планується налагодити роботу порту. На сьогоднішній день він має всі умови, щоб у майбутньому здійснювати пасажирські рейси.

Після численних промов спеціалісти відповіли на всі питання, що виникли у громадян. Загалом, за результатами громадських слухань усі присутні погодилися з тим, що майбутнє Скадовщини – це курорт державного значення.

Христина Маркушева. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення