Спорт єднає країну!

22 липня спортивна дружня родина зібралась у великій залі районного будинку культури з нагоди урочистого відкриття двадцять восьмого Міжнародного турніру з важкої атлетики пам’яті заслуженого майстра спорту, заслуженого тренера СРСР, судді міжнародної категорії, срібного призера Чемпіонату світу, дворазового чемпіона Європи, чотирнадцятиразового чемпіона Радянського союзу, володаря десяти світових та п’ятдесяти трьох всесоюзних рекордів Якова Григоровича Куценка – чемпіонату України серед молоді до 23 років.

Спорт єднає країнуНинішнього року у змаганнях беруть участь 198 важкоатлетів практично з 23 областей України. Під звуки спортивного маршу відбувся парад представників команд-учасниць.

Його приймали визначні спортсмени: голова обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», депутат обласної ради, майстер спорту СРСР з вільної боротьби Олександр Іванович Маломуж, державний тренер з важкої атлетики, заслужений працівник з фізичної культури та спорту України Кім Володимирович Ткаченко, генеральний секретар з важкої атлетики України, заслужений тренер України Борис Михайлович Лобко, головний суддя змагань, президент федерації важкої атлетики Херсонської області, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Іван Андрійович Діденко та олімпійський чемпіон з важкої атлетики Юрій Костянтинович Зайцев.

З вітальним словом до спортсменів звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Григорович Розумний та міський голова Олександр Васильович Гавриш. Вони побажали учасникам Міжнародного турніру з важкої атлетики ЗМС Якова Куценка, чемпіонату України серед молоді до 23 років і надалі гордо нести прапор України на всесвітні п’єдестали та з гідністю представляти нашу державу, бурштиновою краплинкою якої є наш чорноморський Скадовський район.

Важка атлетика, як вид спорту, крокує впевнено і яскраво спортивними залами нашої держави, спонукаючи молодь до фізичного розвитку, оптимістичного погляду у майбутнє, прагнення до здорового способу життя, що є доказом нашої єдності!

Вл. інф.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення