Справжній богатир у пелюшках!

sajtЦікава новина стала приводом зробити невеличкий фото- репортаж у пологовому відділенні Скадовської центральної районної лікарні. У 31-річної скадовчанки Анастасії Головань 7 вересня народився малюк вагою 5 кг 185 г, зростом 64 см.

Малюк з’явився на світ у доношений термін вагітності, пологами займалися завідувач пологовим відділенням Олександр Нікіфорович Гуменюк та лікар акушер-гінеколог відділення Ганна Сергіївна Лепьохіна. А найбільш приємним у цій події є той факт, що в родині Головань це вже четверта дитина. У маленького Миколки, а саме так батьки назвали свого синочка, вже є 6-річний братик та дві сестрички, 4-х та 2-х років. Взагалі сім’я дуже любить дітей, а Анастасія Ігорівна не просто багатодітна мама – чимало дітей оточує її в роботі, адже вона працює викладачем хору та співів у Скадовській дитячій школі мистецтв.

sajt1– Діти – це найголовніше для мене, це сенс мого життя, – зауважує Анастасія Головань. – У нас і родина багатодітна, і моя професія пов’язана з дітьми. Без них я себе просто не уявляю. У наш час жити дуже важко, але якщо Господь дає дитину, то дає і на дитину. Це дійсно правда, і в нашій сім’ї це перевірено.

Ми поцікавилися в Анастасії Головань, наскільки великою вона хотіла б бачити свою родину.

– Ми не виключаємо, що у нас будуть ще дітки. Адже велика родина – це дійсно чудово!

Маленький богатир Миколка Головань народився незадовго до святкування Дня міста, тож до пологового відділення з привітаннями завітав і міський голова Олександр Яковлєв. Він побажав новонародженому скадовчанину міцного здоров’я, а мамі подякував за чудове поповнення великої скадовської родини.

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення