Сторінками історії з письменником-земляком

крюков_сайтЧас не стоїть на місці, він непомітно плине. Те, що було модним і сучасним п’ятнадцять років тому, зараз здається застарілим та нікому непотрібним. Сьогодні людей дуже важко чимось здивувати. Вони не бояться пропустити новини в ефірі, адже можна потім усе переглянути в Інтернеті, не зустрічаються зі знайомими, адже можна вести листування у соцмережах, не читають книжки, бо думають, що всі емоції та переживання зможуть відчути, переглянувши фільм.

Але є люди, котрі абсолютно впевнені, що сучасна молодь не забуде про вічне – книгу, і саме вони, письменники, роблять усе для того, щоб молоде покоління й надалі отримувало задоволення від читання справжньої, а не електронної літератури. І радо допомагають їм у цьому наші друзі – бібліотекарі.

5 серпня читачі мали нагоду завітати до Центральної районної бібліотеки для дорослих на презентацію нової книги відомого письменника, нашого земляка Георгія Крюкова та насолодитися його творчістю. Виріс Георгій Володимирович на Миколаїв-щині. Після закінчення Херсон-ського педагогічного інституту був направлений до Скадов-ського району. Довгий час працював директором

Тарасівської ЗОШ. Він дуже полюбив цей край і тому свою нову книгу вирішив присвяти саме  селу Тарасівка.крюков_сайт група

На зустрічі було чимало людей, з якими митець слова ще до початку презентації охоче спілкувався. Час з Георгієм Володимировичем пролетів непомітно: поет читав вірші, розповідав цікаві історії зі свого життя, а також представив диск з піснями на власні вірші. Також автор продемонстрував поки що єдиний екземпляр своєї нової книги «Опалені війною», яка розповідає про героїв-визволителів села Тарасівка від німецько-фашистських загарбників. У ній вміщено фото та розповіді про загиблих солдат, які віддали своє життя, захищаючи Батьківщину. Автор дуже сподівається, що все ж таки знайдуться спонсори і книга стане доступною широкому загалу.

Цінуючи відкритість та щирість письменника, всі присутні не шкодували оплесків і щиро дякували Георгію Крюкову за теплу зустріч. «Ми дуже вдячні вам, Георгію Володимировичу, за презентацію книги. Сподіваємося, що це не остання наша зустріч, адже спілкуючись з вами, переконуєшся, що у ваших жилах тече патріотична кров свого краю, своєї рідної землі – Скадовщини», – звернулася до гостя завідуюча Центральної районної бібліотеки для дорослих Наталя Іллівна Старенька.

На це поет жваво відповів: «Натхнення та сили я знаходжу у коханні. Я вважаю, що без кохання життя немає. Нехай це навіть нерозділене кохання, але все ж таки воно допомагає людям жити, дарувати свою любов іншим. Але це більше стосується молоді, а у моєму випадку любов я отримую від вас, слухачів, і, звичайно, я сподіваюся, що незабаром ми зустрінемося знову».

Порадував працівників бібліотеки та читачів Георгій Володимирович і подарованими книгами зі своїм автографом. Тож тепер ми у будь-який час зможемо завітати до книгозбірні та поринути у дивовижний світ творчості автора.

Олена ВЛАСОВА.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення