Свято любові та добра для дітей

IMG_0623_сайтIMG_0287_сайтСонячний день лише спонукав 1 червня радіти та веселитися разом із малечею. У селі Благодатне День захисту дітей офіційно відсвяткували у місцевому дитячому садочку «Золотий ключик». Тут були і танці, і співи, а також море подарунків і щасливих усмішок.

Розпочав дійство зі щирих привітань ігумен Лаврентій: «Це свято не лише для дітей, але й для їхніх батьків. А цей день має нести любов і добро у світле майбутнє. Дитина сьогодні мусить стати нашим голубом миру», – зазначив духовник.
Сільський голова Василь Козак, як справжній господар, також привітав діток та їхніх батьків з Днем захисту дітей і подарував місцевій бібліотеці різноманітні дитячі книжечки. «Не так важко народити дитину, як її виховати. Від нас залежить, в якому суспільстві ми будемо жити далі. Діти – це наше майбутнє», – звернувся до батьків Василь Анатолійович.

Вітали також малечу словами і подарунками директор комунального закладу «Скадовська централізована бібліотечна система» Оксана Малашкова, отаман військової застави Дніпровського куреня Херсонського коша Іван Богатиренко та спонсор дитячого садка, представник ТОВ «Новокиївка» Владислав Барахта.
IMG_0615_сайтСвято справді вдалося. Це можна було помітити по щасливих усмішках малечі та дорослих. Про-тягом двох годин діти по-справжньому веселилися: танцювали, спі-вали, розповідали віршики, відгадували загадки, брали участь у різноманітних конкурсах та малювали. Окрім того, організатори свята влаштували для діток солодкий стіл та надали малечі купу різних подарунків: книжки, значки у вигляді веселих «смайликів», м’ячики та цукерки.

IMG_0263_сайтМати маленької Катерини пані Віта раділа разом зі своєю донечкою. Жінка впевнена, що це свято відбулося не лише для діток, а й для дорослих. «Я думаю, що такі свята потрібні, тому що це радість для дітей. Це можливість діткам показати свої таланти. Батьки можуть навіть спонукати малечу розвиватись у майбутньому. Коли ти бачиш, що дитина радіє, то й сам щасливий від цього», – зазначає пані Віта.

Наостанок діти разом із батьками та вихователями дитсадка відпустили у небо різнокольорові повітряні кульки. Дітки дивились угору заворожено та раділи, а батьки лише усміхалися, що це свято справді було щасливим та дивовижним.

Ірина Мазіпчук.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення