Свято волейболу триває!

voleybol1 грудня відбулися ігри ІІ туру Чемпіонату району з волейболу серед чоловічих команд ФСТ «Спартак». Усі без винятку ігри туру проходили у завзятій боротьбі, адже жодна з команд вже не мала права на помилку. Центральними іграми туру беззаперечно вважалися ігри між командами «Агро-спорт» с.Антонівка та Скадовської РДА, а також гра між командами м.Скадовськ та с.Володимирівка. У першій грі гравці «Агро-спорту» запропонували свій хід «подій». Суперники, за шаленої підтримки вболівальників, відчайдушно намагалися змінити картину гри, але майстерність гравців «Агро-спорту» та вчасні поради їх тренера В.В.Дудченка допомогли впевнено довести свою перевагу над командою РДА.

А справжньою окрасою туру стала гра між Скадовськом та Володимирівкою. У першому сеті дії гравців команди Скадовська зовсім збили з пантелику суперників. Результат – впевнена перемога скадовчан у першому сеті. Наступний сет виявився повною протилежністю першому. У команди с.Володимирівка виходило все! А скадовчанам просто не щастило. У підсумку – перемога команди с.Володимирівка у другому сеті. А потім була третя партія. А у волейболі це своєрідна лотерея! Ось і цього разу команди довели, що грати потрібно до останнього. Програючи з рахунком 8:13, команда с.Володимирівка змогла зрівнятися у рахунку – 13:13. І все ж їм трішечки не вистачило впевненості та досвіду. Команда м.Скадовська здобула важку перемогу у грі з рахунком 2:1 та зробила приємний подарунок своєму тренеру – В.Т.Коробіхіну, якому цього дня виповнилося 64 роки.

Результати інших ігор:
Чулаківка – Антонівка 0:2, РДА – Новомиколаївка 2:0, Чулаківка – Скадовськ 0:2, Новомиколаївка – Улянівка 0:2, Улянівка – Тарасівка 2:0, Володимирівка – Михайлівка 2:0, Тарасівка – Михайлівка 1:2.
Ігри ІІІ туру змагань відбудуться
22 грудня 2013 року.

Вл. інф.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення