Таврійська школа відкрила двері до Країни знань

sajt_1sajt_21 вересня у Таврійській загальноосвітній школі відзначили святковою лінійкою, яка покликала на свято дітей та дорослих. Новий навчальний рік розпочався для 138 учнів. З особливими трепетом школа вітала 7 першачків та 8 одинадцятикласників – майбутніх випускників, майбутнє села та всієї України.

Після веселого літа діти прийшли на навчання з гарним настроєм, бадьорі та усміхнені. На порозі школи їх зустрічали 19 педагогів на чолі з директором закладу Ольгою Василівною Зінченко. Не обійшлося свято і без почесних гостей. До школи завітали інспектор молодіжної превенції Скадовського відділення поліції О.В. Токар, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Т.Л. Резніченко, сільський голова Т.С. Галянтова, вчителі-ветерани.sajt_3

Урочиста лінійка була приурочена до 25-ї річниці незалежності України та початку нового навчального року. Дівчатка 7-8 кла-сів зробили для всіх творчий дарунок – виконали чарівний український танець. Кращі учні школи урочисто винесли: Кирило Гаран – Державний прапор України, а Дмитро Зінченко – прапор школи.

Гості вручили подарунки першокласникам. Також, за давнім українським звичаєм, присутніх почастували караваєм. Попереду в учнів та педа-гогів насичені шкільні будні, а це свято вдалося на славу і стало гарним початком нового навчаль-ного року.

Вл. інф.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення