Турнір пам’яті героїв-односельців

Валерій Якущенко.

Валерій Якущенко.

Цього літа, протягом 10 тижнів, у селі Новомиколаївка проходив турнір з міні-футболу, присвячений вшануванню пам’яті загиблих учасників АТО, односельців Сергія Гливого та Валерія Якущенка.

У змаганнях брали участь 9 команд зі Скадовського району та одна – з Голопристанського. Турнір проходив на майданчику спортивного комплексу села, кожен матч збирав шанувальників міні-футболу і захоплював цікавою грою.

Переможцем турніру стала команда «Марічка» (с.Новомиколаївка), друге місце посіла команда «Інгвар» (с.Широке), на третьому місці команда «Артур 2» (с.Новомиколаївка). Кожна з команд отримала кубок, грамоту та медалі для учасників. Кращим вратарем цього турніру визнано Олександра Клименка, кращий гравець – Віталій Трифонов, кращий бомбардир – Геннадій Торновецький, кращий тренер – Михайло Сирота, кращий суддя – Володимир Куцький.

Сергій ГЛИВИЙ.

Сергій ГЛИВИЙ.

Переможців та всіх учасників турніру привітала голова Новомиколаївської сільської ради Євгенія Глєбова. Почесну місію вручити кубки та медалі переможцям виконала дружина Сергія Гливого – Наталія. До речі, син Сергія Гливого Іван теж захоплюється футболом, грає в команді «Кристал» (м.Херсон), а в цьому турнірі грав за команду «Марічка»

Пам’ятний турнір з міні-футболу підтримали і надали всебічну допомогу у його проведенні учасники АТО, які проживають у селі Новомиколаївка, та багаторічний шанувальник футболу і головний суддя змагань Геннадій Червоненко.

Василь Торновецький.
Тетяна Підгородецька.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення