У біді і щасті ми – одна сім’я

Перед від’їздом у зону АТО. Нехай Державний прапор України оберігає від бід.

Перед від’їздом у зону АТО. Нехай Державний прапор України оберігає від бід.

З перших тижнів збройного конфлікту у східних областях України небайдужі жителі нашого міста і району розпочали збір гуманітарної допомоги, грошей та обмундирування для земляків-військових, які беруть участь у бойових діях в зоні війни. Небезпека поневолення рідної країни північним сусідом змінила свідомість багатьох скадовчан і розкрила їх найкращі якості – щедрість, єдність і патріотизм.сайт _чол з коробками

У нашому місті вже добре знають про діяльність місцевої благодійної організації Благодійний фонд «Разом». Підприємці, члени Скадовської районної організації «Самооборона», майданівці і всі небайдужі люди, навіть діти гуртом узялися покращувати забезпечення бійців. Особлива увага приділяється придбанню необхідної амуніції, теплого одягу, продуктів харчування й ліків. Благодійність у нас, як кажуть, «у крові». Адже в Україні здавна існує традиція робити все разом, однією громадою, допомагати один одному, піклуватися про ближнього. Сьогодні таких людей називають просто і водночас почесно – волонтерами. А об’єдналися вони у нашому місті навколо Благодійного фонду «Разом».

Ця організація розгорнула активну діяльність по зміцненню обороноздатності нашої держави. Голова правління Фонду Артем Гришко, члени правління Фонду Сергій Найденко, Владислав Мартинов та Наталія Зикова, відповідальні за роботи секторів Ігор Олійник, Вадим Степура, Ігор Буднік, Олександр Горяїнов, Ірина Чудовська, Віктор Дервоєд, Петро Шпак спільними зусиллями створили чітко діючу і ефективну систему допомоги військовим.

Незабаром вантажівка цілком заповниться гуманітарною допомогою.

Незабаром вантажівка цілком заповниться гуманітарною допомогою.

При активному сприянні місцевої «Самооборони» зі Скадовська у зону бойових дій щотижня курсують автомобілі з вантажем, без якого наші воїни не змогли б протистояти противнику.
Уся ця робота викликає дуже велику повагу, адже здійснюється вона за покликом серця. Кожен скадовчанин, який надає грошову чи матеріальну допомогу фонду «Разом», має знати, що вона спрямовується у таких напрямках:

– благодійна допомога військовим Скадовського району, що служать у Збройних силах України, в Національній гвардії та в добровольчих військових фор-муваннях;

– благодійна допомога для захисту Скадовського району, мобілізаційної підготовки та заходів з мобілізації;сайт_мишки

– благодійна допомога військовим частинам Збройних сил України, Національної гвардії , що розташовуються на території Скадовського району;

– благодійна допомога сім’ям захисників України, допомога в реабілітації поранених захисників України;

– благодійна допомога малозабезпеченим біженцям зі сходу України та окупованої території АР Крим, малозабезпеченим громадянам Скадовського району.

Отримувач: Благодійна організація «Благодійний фонд «РАЗОМ»
ЄДРПОУ 39376601
р/р 26002527619700
ПАТ «УкрСиббанк»
МФО 351005

До речі, той, хто робить грошовой переказ, може вказати, куди саме спрямувати його грошовий внесок.

Неможливо без хвилювання дивитися, як волонтери готують посилки на фронт. Адже за кожним дарунком – від мішка цибулі до зворушливого дитячого малюнка – стоять живі люди. Ми живемо небагато, проте війна змінює людей. Так було, є і буде, по-іншому просто й бути не може. Зараз в нашій рідній Україні дуже важкі часи. У такій ситуації стало очевидно, хто дійсно любить нашу країну, землю, націю і культуру. Такі люди не стоять осторонь від того, що відбувається. Чоловіки йдуть захищати Батьківщину, жінки допомагають їм в тилу. Ми згуртувалися, стали єдиним народом, стали нацією. Але зупинятися у наданні допомоги не можна у жодному разі. Ця допомога  має стати головним пріоритетом у житті кожної людини.

Ось і минулого тижня, коли скадовчани вкотре повернулися з міста Дебальцеве, що на Донеччині, волонтер Микола Литвиненко розповів на зустрічі майданівців, з яким нетерпінням чекають на них наші земляки-воїни, як радіють вони посилкам скадовчан, як щиро дякують за турботу. Бійці із вдячністю прийняли державний прапор України, котрий їм надіслали учні Скадовської ЗОШ №3 з написаними побажаннями. Зворушили їх і дитячі малюнки, надіслані у рамках акції, започаткованої редакцією районної газети «Чорноморець». Значну гуманітарну допомогу (картопля, борошно, овочі, теплі речі) було передано і населенню.

Багато хто вважає, що армію зобов’язана забезпечувати тільки держава. Але життя показало, що без нашої згуртованості і взаємодопомоги ворога перемогти неможливо. Збір коштів та матеріальної допомоги бійцям – це не тільки питання влади. Ми самі повинні діяти і всіма можливими способами залучати до благодійності інших. Совість і патріотичні почуття кожного з нас дуже потрібні і важливі для майбутнього країни.

Активісти Благодійного фонду «Разом» зроблять усе для того, щоб ваші посилки дійшли у руки наших бійців.

Юрій Бондарєв.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення