У майданівців багато ідей і пропозицій

майдан група_сайтВесна додає клопотів скадовчанам (городи, дачі, домашні справи), втім, щонеділі, о 13 годині, для свідомих українців, які прагнуть не на словах, а на ділі кращого життя для нашої країни, настає «святий час» – час зустрічі на місцевому Майдані. Відбулися збори і минулої неділі. Як завжди, захід відкрився виконанням національного гімну України та щирою молитвою.

Одним із здобутків місцевого Майдану стало нещодавнє призначення на посаду голови районної державної адміністрації лідера майданівців Юрія Бобилєва. Тож Юрій Олександрович попросив дозволу скласти з себе повноваження незмінного очільника громадського руху. Усі присутні проголосували «за» і висловили йому вдячність за активну діяльність у справі згуртування патріотів навколо ідеї відродження демократичної України. У свою чергу, Юрій Бобилєв сказав, що довірена йому державна посада зобов’язує до ще більшої відповідальності перед жителями міста і району.

Далі активісти перейшли до узгодження кандидатур голів комісій, створених при раді Майдану для координування і народного контролю у різних сферах майдан_сайтгосподарського та адміністративного життя району. Майбутні голови комісій виходили до мікрофона і розповідали про себе, знайомили з планом діяльності у довіреному їм секторі. Відтак, на ці посади були затверджені: у сфері освіти і культури – В.П.Йосенко, земельних ресурсів – В.В.Закусило, медицини та охорони здоров’я – І.П.Крисько, екології та охорони довколишнього середовища – Ф.Д.Бондар, підприємницької діяльності – І.В.Шеремета, комунальної сфери – С.В.Жебель і податкової інспекції – В.В.Мартинов.

Після цього секретар ради Майдану Олена Панькова зачитала звернення жительки села Таврія Валентини Шпак. Ця жінка звернулася до ради Майдану з проханням допомогти їй, оскільки була звільнена з посади завідувача дитячим садком через свою приналежність до ВО «Батьківщина». Валентина Шпак віддала дитячому закладу 23 роки трудового життя, підняла його до рівня одного з кращих в області. А от її власні політичні переконання та участь у столичному Майдані членів родини Шпак не сподобалися місцевій владі. За це педагог та її чоловік поплатилися роботою. Майданівці висловилися за справедливе вирішення цього звернення.
Зустріч на останньому Майдані можна впевнено назвати зустріччю ідей і пропозицій. Так, одноголосно було схвалено ініціативу городян добровільно проводити цієї весни чисті четверги, щоб навести лад на вулицях міста та на узбережжі. Серед інших ініціатив – запрошення на патріотичну акцію, яка символізує єднання України. У суботу, 12 квітня, на 61-му кілометрі траси Скадовськ – Каховка буде організовано «живий ланцюг», що символізуватиме єдність України. Бажаючих стати його учасниками запросили приїхати на місце цієї події. Група інших ініціаторів звернулася з пропозицією провести у нашому місті конкурс вишиванок, і цю ідею теж одностайно підтримали. Нарешті, всіх бажаючих запросили на слухання до міськради, де 12 квітня, о 10.00, буде розглядатися питання про статус острова Джарилгач.

Майданівці сповнені рішучості та оптимізму і, попри складну політичну та економічну ситуацію в Україні, вірять, що, нарешті, настали часи народного волевиявлення і  думки та починання громадян багато важитимуть у подальшому розвитку держави.

Юрій БОНДАРЄВ.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення