У переддень нового навчального року

Конференція 2_сайтНа розширеній педагогічній колегії працівники освіти Скадовщини підбили підсумки роботи освітньої галузі району у 2014-2015 навчальному році та окреслили завдання на новий навчальний рік. Зустріч відбулася минулої п’ятниці, 28 серпня.

Цього разу директори шкіл, їх заступники та профорги педагогічних колективів району зібралися в актовій залі Скадовської загальноосвітньої школи №2. І, мабуть, не випадково. Адже у цьому навчальному закладі послідовно впровад-жуються у життя сучасні педагогічні методи і головні пріоритети навчального процесу.

Привітати освітян з наближенням нового навчального року та Днем знань прийшли очільники місцевої влади, громадських організацій, представники громади міста.
Перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Миронець у своєму вітальному слові наголосила про те, що праця вчителя, почесна і шанована у всі часи, є неоціненною, якщо мова заходить про майбутнє країни. Наш народ переживає тривожні часи, коли проти України точиться неоголошена війна. Тому слід приділити особливу увагу патріотичному вихованню дітей, прищеплювати їм любов до Вітчизни і готовність відстоювати інтереси українського народу.Конференція 1_сайт

– Ми вступаємо у новий навчальний рік не лише зі святковим настроєм, – зазначила Ольга Василівна. – Існують проблеми щодо організації навчального процесу, благоустрою шкільних приміщень, харчування учнів тощо. Прошу вас звертатися з цим до районної державної адміністрації. Ми завжди вас почуємо, зрозуміємо і прийдемо на допомогу.

Щоденних успіхів, міцного здоров’я і благополуччя побажав усім учасникам конференції заступник міського голови Олег Васильєв. А заступник військового комісара району Валерій Власиневич звернувся до педагогів із закликом виховувати національно свідомих громадян-патріотів держави.

– Їх рисами є любов і вірність Батьківщині, турбота про забезпечення цілісності і суверенітету України, піклування про її постійний розвиток на шляху національного відродження, – наголосив військовий.
І це дійсно так, адже суспільство, визначаючи освіту одним із пріоритетів розвитку держави, довіряє вчителям найдорожче – майбутнє своїх дітей, а значить – майбутнє України.

Доповідь виконуючого обов’язки начальника управління освіти, молоді та спорту Скадовської райдержадміністрації Ольги Дудченко неодноразово переривалася оплесками. Учасники колегії аплодували успіхам своїх вихованців, котрі блискуче захищали інтелектуальну честь нашого краю на конкурсах, змаганнях та олімпіадах обласного і всеукраїнського масштабів.

Які ж пріоритети будуть переслідувати у своїй роботі освітяни у новому навчальному році? Стрижнем навчально-виховного процесу 2015-2016 років у навчальних закладах має стати забезпечення безперервності, наступності та перспективності навчання і патріотичного виховання. Звичайно ж, за умов гармонійного поєднання інтересів особистості, суспільства і держави. Педагоги Скадовщини і надалі будуть впроваджувати новітні педагогічні технології. Важливою складовою роботи буде спрямування інноваційних процесів розвитку освіти на особистість дитини, на розкриття її інтелектуальних здібностей, задоволення інтересів і потреб у самовизначенні. Причому, педагоги особливо посилять роботу щодо орієнтації підростаючого покоління на здоровий спосіб життя.

Юрій Бондарєв.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення