У селі Широке відкрили аптеку

3виступ_на сайтБез чого неможливе життя на селі? Без дитсадка і школи, де зростатимуть нові і нові покоління, без будинку культури, де можуть відпочити душею після важкої праці на землі сільські люди, без ФАПу, де можна отримати основні медичні послуги, а ще – без аптеки! Адже здоров’я – понад усе. Та й не секрет, що самопочуття людини часом напряму залежить від вчасно прийнятих ліків.

Минулої п’ятниці в Широкому, у День села, під оплески місцевих жителів перерізали святкову стрічку на знак відкриття лікарняної аптеки. Тепер широчанам більше не доведеться їздити за ліками до райцентру – будь-які медикаменти можна придбати у рідному селі. Навіть якщо ліків не знайдеться на вітрині, їх можна замовити, і вже найближчим часом фармацевт доставить їх зі Скадовська.

Голова районної державної адміністрації Юрій Бобилєв, який взяв участь у цій події, привітав широчан з таким святом і зауважив, що попри нелегкі часи у країні Скадовський район намагається не стояти на місці – у селах, у місті вирішується багато соціальних питань, відкриваються нові об’єкти соціальної інфраструктури для того, щоб з кожним днем життя пересічного українця ставало кращим.

2_люди група _на сайтГолова Широківської сільської ради Ігор Куліш зазначив, що на території села проживає близько 1500 чоловік, і для своєчасного та повноцінного забезпечення громади медикаментами аптека була дуже необхідна. Принагідно Ігор Сергійович подякував голові райдержадміністрації Юрію Бобилєву та головному лікарю центральної районної лікарні Віктору Турику за 1витрина_сайтвсебічне сприяння вирішенню цього питання. Адже відкриття аптеки стало можливим завдяки тісній співпраці та спільному прагненню з боку районної влади, сільської ради, центральної районної лікарні та лікарняної аптеки крок за кроком наближати медицину до сільського населення.

Щойно відкрилася аптека, виявилося чимало бажаючих ознайомитися з асортиментом товару. Єлизавета Павлівна Колотай зробила першу покупку і залюбки поділилася своїми враженнями: «У нашому селі чимало людей поважного віку. Раніше, тільки-но отримуємо пенсію, так хворий чи ні, з високим тиском, а їдеш до Скадовська за ліками. На таку аптеку ми всі чекали дуже давно, тому й дуже вдячні і раді цій події. Сподіваємося, що тепер збережемо і час, і своє здоров’я».

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення