У селі Таврія вшанували людей похилого віку

tavriya_sajtЛюдина, котра дожила до похилого віку, гідна поваги вже тому, що милістю Божою їй це вдалося. Далеко не всім дано благовоління відчути мудрість своїх років. А відзначення Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку ненав’язливо нагадує всім нам про людський обов’язок бути милосердним та турботливим до своїх дідусів, бабусь, батьків.

З нагоди цих свят 28 вересня у Таврійській загальноосвітній школі відбувся урочистий захід для людей похилого віку «Тепло душі даруймо ветеранам», організований працівниками Таврійської сільської ради та навчального закладу.

До шкільної актової зали запросили людей, котрі присвятили велику частину свого життя вихованню молодого покоління, які в післявоєнні роки підіймали нашу країну: зводили будинки, видобували вугілля, вирощували хліб…

Теплі слова вітань звучали від директора школи О.В.Зінченко та соціального працівника Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) С.Г.Байсак. Атмосферу заходу підсилила концертна програма, організована заступником директора з виховної роботи Н.В.Репінською, вчителем музич-ного мистецтва О.П. Швецем та соціальним педагогом Н.С.Костенко.

Від імені гостей виступив колишній директор школи В.Я. Воробйов, він подякував за проведений захід і побажав організаторам та всім присутнім натхнення, здоров’я й миру.
Після офіційної частини свято продовжилося у теплій атмосфері за святковим столом. Ветеранам села Таврії та всієї України побажали міцного здоров’я, радості, довголіття і щоб завжди у їхніх серцях та оселях світився родинний вогник – вічне джерело наснаги й любові.

Вл. інф.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення