У Широківській школі відкрито новий кабінет інформатики

11 нових сучасних комп’ютерів було передано Широківській загальноосвітній школі наприкінці минулого року у рамках програми державного забезпечення шкіл технічними засобами навчання. А вже у лютому в навчальному закладі обладнали другий за рахунком кабінет інформатики.

Кабінет інформатики ШирокеБатьки та вчителі за підтримки сільського голови Ігоря Куліша, начальника районного відділу освіти Ольги Дудченко, головного спеціаліста відділу Світлани Петрової, підприємців села провели ремонт у класі, закупили нові парти, оновили меблеву стінку, змонтували решітки на вікна та двері. У затишному кабінеті й було встановлено нові комп’ютери з ліцензійним програмним забезпеченням та підключено їх до мережі Інтернет. Велику допомогу у цьому надав постійний партнер школи з надання Інтернет-послуг Олександр Горяйнов. Директор Широківської загальноосвітньої школи Марія Семків висловила щиру подяку усім, хто знайшов час, сили та кошти і долучився до справи облаштування нового класу.

Днями кореспондент «Чорноморця» особисто завітала до закладу, щоб побачити цей кабінет. Нині тут проходять уроки інформатики для учнів 5-11 класів, а в аудиторії з раніше придбаними комп’ютерами перші сходинки до інформатики долають учні молодших класів. До речі, серед шкіл нашого району Широківська ЗОШ стала однією з «перших ластівок», де вивчення курсу «Сходинки до інформатики» було впроваджено у початкових класах. Відбулося це ще в 2005 році, коли на державному рівні інформатику вивчали лише старшокласники. У цій школі, поки що єдиній у районі, працюють два вчителі відповідного напрямку. Валентина Шатрукова навчає інформатиці молодших школярів, Павло Тренін – старшокласників.

Звичайно, учні, батьки, вчителі дуже задоволені новим надбанням школи, бо 7 стареньких комп’ютерів дуже не вистачало на 160 дітей. Тепер же діти й дорослі тішаться тим, що саме їхня сільська школа має не лише двох вчителів інформатики, а й два укомплектовані необхідною тех-нікою навчальні класи. З такою базою світ комп’ютерних технологій сільським школярам буде освоїти нескладно. А значить, виростатимуть у Широківській школі власні кібернетики, які, можливо, вже в недалекому майбутньому програмуватимуть для нас із вами нові сучасні технології.

Вікторія Мелешко.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення