У Скадовську відкрився новий храм

Нещодавно у нашому місті відбулася непересічна подія духовного значення. Високопреосвященнішим митрополитом Макарієм, керуючим Таврійською єпархією УАПЦ освячено престіл новозбудованого храму апостола Андрія Первозванного – основоположника Української Православної Церкви.
храм 1Святий апостол Андрій після зішестя Святого Духа пропові-дував на наших теренах, гирлом річки Дніпро піднявся на київські пагорби, і десниця його благословила землі, на яких засіяла Благодать Божа і воздвигли храми Господні. Тому знаковим для кожного жителя нашого міста є освячення новозбудованого храму Святого апостола Андрія Первозванного.
Під час богослужіння владика Макарій за посильні труди на ниві Христовій та з нагоди освячення храму нагородив настоятеля протоієрея Миколая Коршнявого хрестом з прикрасами. Також з нагоди 1025-річчя Хрещення Русі-України, в день освячення престолу і храму Святого Апостола Андрія Первозванного нагородив відзнакою Таврійської єпархії УАПЦ, ювілейним орденом Рівноапостольного Великого Князя Володимира, генерал-майора Міжнародної Асоціації «Козацтво» Олександра Михайловича Теленика. Ювілейними медалями ви-сокопреосвященніший митрополит Макарій нагородив жертводавців, будівничих і парафіян храму: І.Л.Гончарського, О.А.Теслю- ка, О.Д.Безтравного, В.Г.Степаненка, а також Благословенними грамотами нагороджені О.О.По-кидько та В.П.Воронова. Після урочистого богослужіння в архіпастирському зверненні владика наголосив на потребі молитви за єдність України і порозуміння між усіма українцями.
Вл.інф.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення