У Скадовську відкриється арт-студія на честь Великого Кобзаря

На Скадовщині триває активна підготовка до 200-річного ювілею від дня народження видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Ця подія відзначатиметься на рівні всієї держави – у кожному місті, селищі, селі. Відповідний Указ видав Президент України Віктор Янукович.

Шевченко6 січня, за ініціативи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, у Скадовській районній бібліотеці для дорослих відбудеться урочисте відкриття постійно діючої арт-студії «Світоч української нації». Ця студія об’єднає учнів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів – справжніх поціновувачів Кобзаревого мистецтва. Символічно, що і бібліотека, і студія знаходяться в приміщенні районного будинку культури, який носить ім’я Тараса Григоровича Шевченка.
Як зауважує голова Скадовської районної державної адміністрації Андрій Олександрович Євстратов, колосальний енергетичний потенціал Шевченкового слова має пробуджувати в дітях любов до рідної землі та української поезії. Учасники арт-студії спробують відтворити теплу атмосферу шевченківської епохи, поринути у світ, де стодзвонно б’є віками слово Кобзаря.
Дитяча фантазія безмежна, тематика робіт, що будуть представлені в арт-студії – це відродження історичної епохи, відображення вічного слова Кобзаря, звернення до історичних тем через мрії та почуття дітей.
Арт-студія «Світоч української нації» не залишить байдужим навіть найвибагливішого відвідувача. Тут і живопис, і графіка, і мистецькі студії, в яких проводитимуться майстер-класи з виготовлення та розпису українського посуду. Поруч майстрині зачарують мереживом вишивки, яка прикрашала кожну домівку того часу. З допомогою мольбертів художники-початківці, під керівництвом дорослих, зможуть уявити себе маленькими Тарасиками та спробувати себе у різноманітній техніці виконання.
Тож ласкаво просимо до арт-студії «Світоч української нації» усіх поціновувачів мистецтва Великого Кобзаря, й особливо підростаюче покоління!
Н.Є.Білоус, завідуюча КУ «Скадовський районний методичний кабінет».

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення