У Скадовську запрацювала майстерня Діда Мороза

Майстерня 2_сайтЩо не кажіть, а кожному з нас у ці зимові передноворічні дні хочеться дива. Кортить отримати від Діда Мороза привітання або ж оригінальний сувенір. Та можна самому приготувати такий сувенір і потішити ним рідних і близьких! Бо ж найкращий подарунок – той, що виготовлений власними руками, той, в якого вкладено часточку нашого серця.

Майстерня 1_сайтДнями у Центральній бібліотеці для дітей стартував незвичайний проект – Майстерня Діда Мороза. По-перше, він новорічний. А, по-друге, він благодійний. Першими до майстерні завітали учні 7 — В класу Скадовської  гімназії. А заглибитись у казку їм допомогли працівники бібліотеки Тетяна Валеріївна Чечікова, Світлана Анатоліївна Озембловська та Центру дитячої та юнацької творчості – Ольга Володимирівна Варивода, Вікторія Анатоліївна Краснощок, Любов Василівна Нога. У творчій  майстерні ДідаМороза  створювали новорічних янголят.

Майстерня 3_сайтДіти були у захваті від такої пропозиції. Хочете і ви робити добрі справи? Адже це легко і просто!  Разом можна творити чудеса! Станьте  помічниками Дідуся Мороза в його майстерні!  До акції можна долучитись у будь-який момент. Протягом грудня – січня у творчій майстерні доброго Дідуся Мороза хлопчики і дівчатка створюватимуть собі й оточуючим чудовий святковий настрій, виготовлятимуть новорічні та різдвяні прикраси.

Марія Фокіна.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення